Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКорупція. ВСУ: голову райсуду на Харківщині засуджено за хабарництво

24.03.2010

Тема: судова корупція / judicial corrupton

Набув чинності обвинувальний вирок стосовно судді районного суду Харківщини, який вимагав та отримав хабара, - повідомили в СБУ 19 березня 2010 року. 

Кримінальну справу стосовно хабарника – 55-річного голови одного з районних судів Харківської області було порушено за матеріалами СБУ на початку червня 2007 року. Суддя вимагав у місцевої мешканки 1000 доларів США за призначення її синові покарання, не пов'язаного з позбавленням волі.

Співробітники СБУ затримали хабарника «на гарячому» у його службовому кабінеті після отримання ним грошей від матері підсудного.

Вироком апеляційного суду Полтавської області, який розглядав кримінальну справу стосовно харківського судді в якості суду першої інстанції, суддю визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище) та засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна. Суд застосував до хабарника додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади в органах державної влади строком на 3 роки.

Верховний Суд України залишив вказаний вирок без змін.

Джерело: Прес-центр СБ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign