Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрТема. Обговорюємо тему «Злиття та поглинання» (16.03.2010)

15.03.2010

Тема: цифрові відео-конференції / DVC, юридична освіта / legal education, англійська мова для юристів / English for lawyers

Відділ преси, освіти та культури Посольства США має за честь запросити  студентів, викладачів, представників комерційних структур взяти участь у відеоконференції на тему «Злиття та поглинання».

 

 

  • Дата:  16 березня, 17:00 – 18:30
  • Місце: Відділ преси, освіти та культури Посольства США
  • Адреса: вул. Глибочицька, 4, бізнес-цент

Взяти участь у відео-конференції зможуть тільки зареєстровані учасники. Для реєстрації необхідно надіслати таку інформацію: ім‘я, прізвище та назву організації на ел. пошту PashnyakIM@state.gov, або факс 490-4050.

Якщо Ви хочете використати будь-яке власне обладнання (диктофони, фотоапарати і т.д.), також просимо повідомити про це під час реєстрації. Інформація повинна бути отримана до 12:00 16 березня 2010 року. При собі необхідно мати посвідчення особи з фотокарткою. Просимо усіх учасників прийти за 15 хвилин до початку заходу. Відеоконференція проводитиметься без перекладу.

Основним доповідачем з університету Арканзасу (США) є професор Шарон Фостер. Професор Шарон Фостер почала працювати в університеті Арканзас з 2000 року. Раніше, з 1998 до 2000 року вона викладала міжнародне та фінансове право в юридичній школі університету Лойола в Лос-Анджелесі. З 1987 до 2000 року Шарон була практикуючим юристом в Лос-Анджелесі, та спеціалізувалася з будівельного та міжнародного права.

З боку України, доповідачем є Сергій Вихрист, кандидат юридичних наук та заступник декана факультету права Університету економіки та права «КРОК».

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign