Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Джерела натхнення. „Ось і все!” – творчість і натхнення pure & par excelence

10.11.2009

Тема: творчість і натхненя / creativity and inspiration

Документальний фільм „Ось і все” (This is it) (2009) – відображає утілення творчості та натхнення par excelence i в чистому вигляді. Це те, що я мав на увазі, коли в своїх інтерв’ю часом питався юристів: на що б вони „одним махом проміняли [читай - покинули] свою професію?” Я б проміняв, а ви?

Юридична професія не дотягує – не та енергетика – до цього. До творення, в якому задіяні усі частинки душі та тіла. Енергією якого є любов, примножена талантом генія.

Коли Ніцше сказав „Танець – це втілення духу в русі”, то чи міг він знати Майкла Джексона, який довів: „найкращий танець є втіленням власної музики в русі, а музика – гармонійного руху, навіть, поривів, душі”?

Проглянувши цей фільм „Ось і все!” – а проглянули його мільйони та чи побачили б ми його концерт, якби він не відійшов у вічність? – розумієш. Розумієш, чому в Союзі була така „застила”, гарна, але „лежача”, кухонна, диванна енергія, яку репрезентує  А. Пугачова в співі та своїх рухах на сцені, чому майже жоден український співак чи співачка ніколи не стане поп-королем чи королевою (хіба що на хвилину чи момент), чому С. Вакарчук ніколи не стане рок-королем, але, мабуть, найближчий близький до цього. Не розумієш, а відчуваєш.

Славік Бігун, 9.11.2009

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign