Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

РСП. Чемпіони в рингу і в суді: Клички оголосили про перемогу в в п’ятирічному судовому процесі за позовом К-.П. Коля

05.11.2009

Тема: спортивне право / sports law

Брати Кличко оголосили про „остаточну перемогу” в п’ятирічному судовому процесі за позовом К.-П. Коля до Володимира й Віталія Кличків щодо розірвання контракту.

Далі наводиться прес-реліз із офіційного сайту братів Кличко:

„5 листопада закінчився судовий процес, що тривав протягом 5 років, та був ініційований колишнім промоутером братів Кличків Клаусом - Пітером Колем проти Володимира й Віталія. Вимоги Клауса- Пітера Коля - продовження контракту або фінансова компенсація йому в сумі 5 млн.євро. Два попередні судові засідання закінчилися програшем Клауса- Пітера Коля, і 5 листопада вища судова інстанція Німеччини відмовилася розглядати даний позов.

Віталій Кличко: "Я радий, що в даному судовому позові, який був ініційований нашим колишнім промоутером, поставлена остаточна крапка. Ми завжди були супротивниками судових розглядів і прихильниками домовленостей. Але іноді амбіції затьмарюють здоровий розум".

В 2004 році Віталій і Володимир Кличко, закінчивши контракт із компанією "Universum Box Promotion" і Клаусом - Пітером Колем, заснували свою промоутерскую компанію К2. На переконання їх колишнього промоутера, їх контракт не був закінчений і повинен бути продовжений. Це й стало предметом судових розглядів.

Володимир Кличко: "Ми завжди були переконані, що наш контракт закінчений. І я дуже радий остаточному підтвердженню нашої правоти".”

Світлина з сайту allboxing.ru

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign