Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Тиждень права. Другий Всеукраїнський правовий VIP-турнір серед студентів-правників стартував

02.11.2009

Тема: Всеукраїнський тиждень права / All-Ukrainian Week of Law

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Союзом юристів України під егідою Всеукраїнського тижня права 2009 проводить Другий Всеукраїнський правовий VIP-турнір серед студентів ВНЗ України.

До участі в турнірі запрошуються команди від вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, що здійснюють підготовку за напрямом «право».

Турнір проводиться за форматом гри «Брейн-ринг».

Деталі – читайте в Положенні про турнір. Там же – додається заявка на участь у турнірі.

На початку листопада на ім’я керівництва та на самоврядування ВНЗ України буде направлено офіційне запрошення до участі у заході.

Перший Всеукраїнський правовий VIP турнір серед студентів ВНЗ України проведено 8-9 грудня 2008 року під час Форуму „Правники – суспільству” Всеукраїнського тижня права. З-поміж 24 команд переможцем стала команда юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка. За підсумками всього турніру команда студентів поступилася команді VIP-юристів України з мінімальним рахунком.

Останній строк реєстрації команди – 3 грудня 2009 року, 18:00 – шляхом надсилання підписаної та відсканованої заявки на участь на адресу Ради – krmjua@gmail.com та та, обов'язково, на факс (044) 403 8016.

Відбірні раунди Турніру відбудуться 11 грудня, фінал – 12 грудня. У фіналі зустрінеться команда переможець відбірного раунду з команду VIP (юристів) України.

VIP розшифровується як „високо інтелектуальний правник”

З питань участі та довідкової інформації звертайтесь до голови організаційного комітету турніру Сергія Пастушенка (моб.тел. 0634008882) чи координатора Всеукраїнського тижня права від КРМЮ України Олександра Клименка.

Джерело: сайт КРМЮ України

На світлині: студентська команда переможців змагається з командою VIP України під час Першого Всеукраїнського правового VIP-Турніру





 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign