Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Тиждень права. Всеукраїнський рівень тижня права 2009. Житомирська ініціатива

23.10.2009

 

Тема: Всеукраїнський тиждень права / All-Ukrainian Week of Law

Начальник Головного управління юстиції в Житомирській області Василя Шундрика та секретар Ради Ярослава Баркова обговорили проведення Всеукраїнського тижня права в Житомирській області.

Під час розмови Я. Барков ознайомив В. Шундрика із діяльністю Ради (КРМЮ України) з підготовки до Всеукраїнського тижня права. Наголошувалося на важливості проведення Всеукраїнського тижня права під гаслом «Повага до права через довіру до правників».

Висловлено позицію КРМЮ України активно співпрацювати на місцях із КРМЮ при Головному управлінні юстиції в Житомирській області. Василь Шундрик у свою чергу проінформував про склад та діяльність КРМЮ у Житомирській області. Сторони обмінялися документами для подальшого вивчення.

Василь Шундрик передав запрошення голові КРМЮ України В’ячеславу Бігуну на засідання КРМЮ в Житомирській області 29 жовтня.  Мета зустрічі – ознайомлення із діяльністю КРМЮ України та обмін досвідом із проведення Всеукраїнського тижня права.

Засідання КРМЮ висвітлюватиметься у засобах масової інформації.    

Координаційна рада молодих юристів є консультативно-дорадчим органом при Мін’юсті, який створюється з метою залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів. Центральний захід КРМЮ України – Всеукраїнський тиждень права. Автор ідеї Всеукраїнського тижня права – голова Ради В’ячеслав Бігун.

Джерело: сайт КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign