Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрАктив. Конструктивне засідання Ради молодих юристів України при Мін'юсті: оновлено членство, Тиждень права пройде на високому всеукраїнському рівні

22.10.2009

Тема: КРМЮ України / Young Lawyers Council of Ukraine

21 жовтня 2009 року відбулося чергове засідання Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

На засідання вирішено кадрові питання, зокрема прийнято до складу Ради 11 нових членів, яких обрано з-поміж 29 кандидатів. З-поміж новообраних кандидатів – два кандидати юридичних наук та семеро студентів, два керівники провідних правничих громадських організацій та утворень і двоє приватно практикуючих юристів, а також два голови Координаційних рад молодих юристів при Головних управліннях юстиції. Водночас четверо осіб виведено зі складу КРМЮ України. Загалом до складу Ради станом на 21 жовтня входять 33 особи.

Новообраним та іншим членам Ради доручено активізувати індивідуальну діяльність із координації заходів під час Всеукраїнського тижня права, зокрема на місцях і у визначених напрямах.

Повноваження секретаря Ради – замість Олександра Дякулича, що звільнив пост за власним бажанням – одноголосним рішенням членів Ради покладено на члена Ради Ярослава Баркова.

Рада одноголосно підтримала пропозицію новообраного Секретаря Ради про запровадження статусу «почесний» (член, голова Ради тощо) для членів Ради, чиї повноваження припинено, але які мають особливі заслуги перед Радою. Почесні члени Ради отримали право дорадчого голосу.

Голова Ради та голова організаційного комітету Всеукраїнського тижня права від КРМЮ України В. Бігун і координатор Тижня права О. Клименко доповіли про активну підготовку до заходу. За пропозицією голови Ради Фундації юридичних клінік України доручено від імені Ради здійснювати діяльність із організації та забезпечення заходів Тижня права в Україні.

Рада надала ELSA України статус виконавчого організатора Міжнародного правничого конкурсу ім. В. М. Корецького. Рада також уповноважила зазначену організацію на залучення коштів для організації та проведення цього престижного конкурсу.

Координаційна рада молодих юристів України є консультативно-дорадчим органом при Мін’юсті, який створюється з метою залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів. Головою КРМЮ України з листопада 2007 року є В’ячеслав Бігун.

На світлині: засідання Ради у процесі голосування

Додаткова інформація: фоторепортаж

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign