Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. Оприлюднено перші три рішення, ухвалені за участю проф. М. Буроменського – судді ad hoc від України у ЄСПЛ

21.10.2009

Тема: суддя ЄСПЛ від України / "Ukrainian" judge at ECHR

15 жовтня 2009 року на сайті бази даних рішень ЄСПЛ опубліковано перші рішення, ухвалені палатою ЄСПЛ за участі проф. Буроменського, судді ad hoc від України у ЄСПЛ.

Як раніше повідомляв Мін’юст, з метою правового розв’язання ситуації, що склалася навколо виборів судді Європейського суду з прав людини від України, з 1 вересня 2009 року відповідно до правила 29 Регламенту Європейського суду суддею ad hoc при розгляді справ проти України буде Михайло Всеволодович Буроменський.

Приступивши до виконання обов’язків, Михайло Буроменський замінив Станіслава Шевчука, який був суддею ad hoc із січня 2009 року.

За даними „Юридичної енциклопедії” Михайло Всеволодович Буроменський (нар. 6.ІV 1957, Севастополь) – український правознавець, доктор юридичних наук з 1999, професор з 2003, чл.-кор. АПНУ з 2002.

Закінчив 1981 Харківський юридичний інститут (тепер – Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого). Відтоді – в цьому навчальному закладі: аспірант, викладач, доцент, професор кафедри міжнародного права та державного права зарубіжних держав. З 2001 – член правління Укр. асоціації міжнародного права, заст. гол. редактора «Українського щорічника міжнародного права». Був експертом Ради Європи (1996), Управління Верх. комісара ООН у справах біженців (1998), Управління Верховного комісара ООН з прав людини (2001), Світового банку (2001).

Досліджує проблеми міжнародно-правового співробітництва у сфері прав людини, співвідношення міжнародного і національного права, міжнародного кримінального права, правових питань міжнародної безпеки, історії міжнародних відносин, конституційного права зарубіжних держав.

Основні праці: «Права людини» (у співавт.), «Політичні режими держав у міжнародному праві. (Вплив міжнародного права на політичні режими держав)» (обидві – 1997), «Звернення до Європейського Суду з прав людини: практика Суду і особливості українського законодавства» (2000), «Міжнародне право. Гендерна експертиза» (2001), «Сумісність українського права і практики з вимогами Європейської конвенції з прав людини» (2001, у співавт.; англ. мовою), «Статус президента в системі виконавчої влади у державах Центральної та Східної Європи» (2002, англ. мовою), «Міжнародний захист прав людини та права біженців» (2002), «Законодавство європейських держав та США в боротьбі з організованою злочинністю у сфері економіки: кримінологічний, кримінальний, міжнародно-правовий аспекти» (2002, у співавт.), «Конституція України. Науково-практичний коментар», «Судове вирішення виборчих спорів в Україні» (обидві – 2003, у співавт.).

Світлина: проф. М. В. Буроменський (сайт НЮАУ)

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign