Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрСкандал. ЗМІ: Фірма Magisters фігурує у кримінальній справі, обшук у Є. Корнійчука, репутація фірми під питанням

25.06.2009

Тема: юридичний бізнес, кримінальні переслідування юристів, корупційний скандал, репутація

ЮФ «Магістр і партнери» (бренд – Magisters) фігурує у  порушеній кримінальній справі. 24 червня 2009 року в кабінеті заступника Міністра юстиції Євгена Корнійчука, який начебто лобіював інтереси фірми, слідчі Генпрокуратури провели обшук. Про це йдеться у повідомленнях УНІАН.

Корнійчук оскаржив обшук до ГПУ як незаконний. Справа – замовна, вважають представники БЮТ з якою повязують Є. Корнійчука. Раніше, як відзначив Є. Корнійчук в інтерв’ю агентству, „після публікації у пресі віце-прем’єр-міністр України пан Турчинов дав вказівку керівнику Головдержслужби перевірити факти лобіювання мною інтересів "Магістрів" у НАКу”.

Як стверджує УП, „Кузьмін зайнявся розслідуванням того, як компанія "Магістр і партнери", заснована зятем Онопенка Євгеном Корнійчуком, отримала в обхід прозорого тендеру 34 мільйони гривень на юридичне обслуговування "Нафтогазу" протягом 2009 року”; і наводить коментар Кузьміна: „Підрозділ Генпрокуратури, яким я керую, перевіряє діяльність державних чиновників, наближених до Василя Онопенка. Зокрема, слідчі займаються керівником апарату Верховного суду Миколою Мельником, а також Євгеном Корнійчуком"; „Відбулися виїмки документів у Мінюсті, Мінекономіки, "Нафтогазі", інших структурах, які обслуговує юридична компанія "Магістр і партнери". Тому, думаю, зараз ця компанія б'є на сполох, оголосивши війну керівництву слідчої групи", - додав Кузьмін.

"Підрозділ Генпрокуратури, яким я керую, перевіряє діяльність державних чиновників, наближених до Василя Онопенка. Зокрема, слідчі займаються керівником апарату Верховного суду Миколою Мельником, а також Євгеном Корнійчуком", - сказав Кузьмін в коментарі "Українській правді".

Також з'явилася інформація (перевіряється) про те, що начебто очікується арешт Є. Корнійчука, порушення щодо нього кримінальної справи.

Наразі нема підтвердження про проведення обшуків в офісі Магістрів. Сайт фірми не відображає процесів, які відбуваються навколо фірми.

Очікується, що розслідування призведе до виявлення деталей про отримання тендерів фірмою. Також, що з’ясується, що низка міжнародних юридичних фірми, обслуговується (піднайм) у Магістрів – тобто, що начебто насправді обслуговування проводить фірма. Як наслідок, це може вплинути не лише на внутрішню, але й міжнародну репутацію фірми.

Новина між тим уже обговорюється на Форумі юридичних фірми СНД, центральній події юридичного бізнесу регіону, який відбувається 24-26 червня в Києві.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign