Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКорупція. Корупція в Україні. Поводження декана юридичного Могилянки обговорили на конференції

14.05.2009

Теми: корупція в юридичній сфері

Під час міжнародної конференції між українськими та американськими юристами та студентами-правниками обговорили питання протидії корупції в юридичній сфері.

Зокрема, з-поміж питань, які обговорювалися учасниками була й практика, котра, за деякими даними, поширена в вступній компанії на факультеті правничих наук Києво-Могилянської академії.

Зокрема, обговорювалося питання, чи є пропозиція декана факультету під час співбесіди сплатити так званий благодійник внесок, зроблена претендентам на контрактні місця в межах ліцензійного обсягу, корупційним діянням згідно з законодавством України та міжнародними стандартами.

Думки розділилися щодо юридичної кваліфікації діянь декана. Відзначалося, що оскільки ключовим у вирішенні, чи приймати до університету, є сплата коштів, хоча і не декану, а університету, а не інші критерії (рівень знань загалом чи у порівнянні з іншими претендентами), такі дії містять ознаки інституційного корупційного діяння. Крім того, вони в даному випадку є дискримінаційними за ознакою матеріального стану особи.

У конференції взяли участь особи, які мають особистий досвід подібного поводження в Академії. На їхню думку, таке поводження зруйнувало репутацію не лише декана, але й правничого факультету Могилянки, який має на меті формувати нове покоління українських правників.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign