Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. Sommerschule "Recht in Deutschland"

29.04.2009

Теми: літня школа, Sommerschule 'Recht in Deutschland'

Sommerschule 'Recht in Deutschland' an der Kiewer Mohyla-Akademie, 15.06.-03.07.<wbr></wbr>2009. Die Juristische Fakultaet der Nationalen Universitaet "Kiewer Mohyla-Akademie" und die Schule des Deutschen Rechts der Universitaeten Heidelberg, Mainz und Krakau in Zusammenarbeit mit dem Deutschen Akademischen Austauschdienst (DAAD) laden ein zur Teilnahme an der Sommerschule "Recht in Deutschland" in Kiew vom 15.06.-03.07.<wbr></wbr>2009. Zur Bewerbung um die Teilnahme an der Sommerschule sind Dozenten, Doktoranden und fortgeschrittene Studenten der Rechtswissenschafte<wbr></wbr>n aus der Ukraine, der Republik Moldau und Weissrussland eingeladen. Bewerbungsschluss ist der 31. Mai 2009. Weitere Informationen sowie das Bewerbungsformular finden Sie im Anhang und unter: http://www.daad.org.ua  

Факультет правничих наук  Національного університету «Києво Могилянська академія» та Школа Німецького Права,  заснована Гейдельберзьким університетом, університетом м. Майнц  та Ягеллонським університетом, спільно з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD)

З А П Р О Ш У Ю Т Ь

до участі в  Л і т н і й    ш к о л і  «П р а в о   в   Н і м е ч ч и н і»  15 червня – 03 липня 2009 року, м. Київ

Літня школа, що проводиться  втретє  в Україні, розрахована на осіб, які зацікавлені у вивченні системи права Федеративної Республіки Німеччина. До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ України, Білорусі та Молдови (конкурсний відбір).

У зв’язку з тим, що робочою мовою Літньої школи є німецька, від учасників вимагається рівень володіння нею не нижче за Mittelstufe.

Літня школа проводиться з 15 червня до 3 липня 2009 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Протягом першого тижня (з 15 до 19 червня) учасникам буде запропонований курс вдосконалення німецької мови для правників. Наступні два тижні (з 22  червня до 03 липня) будуть присвячені вивченню європейського та німецького права. Заняття будуть проводитись професорами та викладачами Гейдельберзького університету, університету м. Майнц (Німеччина) та Інституту німецького права Ягеллонського університету (Краків, Польща).

Після закінчення Літньої школи, за умови успішного складання підсумкового іспиту, видається Сертифікат.

Участь в Літній школі є безкоштовною. Проїзд, проживання та харчування здійснюються за власний рахунок учасників Літньої школи або організації, що їх відрядила. В окремих випадках, на конкурсній основі можливе відшкодування витрат на проїзд та проживання для учасників, які проживають поза межами Києва 

Для участі у конкурсному відборі на навчання у Літній школі необхідно надати такі документи:

  1. CV (для учасників з України - українською мовою, для учасників з інших країн  - українською, російською або англійською)
  2. Анкету (німецькою мовою);
  3. Два мотиваційних листа:
    - українською мовою (для громадян України),                                                     - українською, російською або англійською мовами (для учасників з інших країн) та
    - німецькою мовою (для всіх);
  4. Один рекомендаційний лист від викладача права (для аспірантів та студентів);
  5. Завірену ксерокопію: залікової книжки або довідки про оцінки за останні два роки навчання (для аспірантів та студентів); документу про вищу юридичну освіту (для старших викладачів та асистентів); диплому про науковий ступінь (для кандидатів наук). Копії завірити печаткою ВНЗ, в якому навчається чи працює кандидат для участі в Літній школі.

Кінцевий термін подання аплікацій - 31 травня 2009 року.

В разі необхідності, з кандидатами може бути проведена телефонна співбесіда.

Подання документів та консультації за адресою:

Україна, 04655, м. Київ,
вул. Г. Сковороди, 2
Національний університет «Києво-Могилянська академія»,
Факультет правничих наук
Літня школа “Право в Німеччині”

Електронна адреса: lawschool@ukma.kiev.ua
Телефон: (++38044) 425-60-73, телефон-факс: (++38044) 463-71-09
Контактна особа: Косенко Людмила Василівна.

Інформація про Літню школу та анкета розміщена за адресами: www.ukma.kiev.ua/ua/faculties/fac_pra/sum_school/index.php та
www.daad.org.ua

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign