Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрДискусія. Корупція в Україні: її прояви та методи протидії (Початок 16:30, 22 квітня)

17.04.2009

Викладачів, студентів, юристів та усіх зацікавлених осіб Відділ преси, освіти та культури Посольства США має за честь запросити взяти участь у відео-конференції на тему «Корупція в Україні: її прояви та методи протидії».

Дата:  22 квітня, 16:30 – 18:00

Місце: Відділ преси, освіти та культури Посольства США

Адреса: вул. Глибочицька, 4, бізнес-центр

Взяти участь у відео конференції зможуть тільки зареєстровані учасники. Для реєстрації необхідно надіслати ім‘я, прізвище та назву організації, в якій Ви працюєте чи навчаєтеся,  на ел. пошту PashnyakIM@state.gov, або факс 490-4050. Інформація повинна бути отримана до 12:00 22 квітня 2009 року. При собі необхідно мати посвідчення особи з фотокарткою. Якщо Ви хочете використати будь-яке власне обладнання (диктофони, фотоапарати і т.д.), прохання повідомити про це під час реєстрації. Просимо усіх учасників прийти за 15 хвилин до початку заходу.

Під час відео конференції учасники спробують проаналізувати корупцію як явище у різних його проявах, порівняти визначення і зміст корупційних дій згідно із законодавством України та США, спробують визначити основні причини корупції та проаналізують юридичну відповідальність, вид і міру покарання за вчинення корупційних правопорушень, а також обговорять антикорупційні програми, що їх ініціюють в обох державах та методи боротьби з цим явищем.

Українську аудиторію представлятиме В’ячеслав Бігун, кандидат юридичних наук, магістр права (США), науковий співробітник Інституту держави і права НАН України, доцент Київського університету права НАН України..

Основним доповідачем з університету Арканзасу є професор Крістофер Келлі. Крістофер Келлі викладає адміністративне право, право захисту довкілля та сільськогосподарське право в університеті Арканзас (США). З 2005 року професор Келлі став стипендіатом програми імені Фулбрайта та  викладав в Харківському національному аграрному університеті та Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Заздалегідь вдячні за поширення інформації про цей захід у зацікавленій аудиторії. У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися до Інни Пашняк за телефоном 490-4116.

===== 

Малюнок Амбарцумян Армине - Against corruption

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign