Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Філософія права. Засідання редколегії часопису "Проблеми філософії права"

23.03.2009

 

 

В Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України 4 березня 2009 року відбулося засідання керівництва редакції Міжнародного часопису "Проблеми філософії права".

 

Присутні редактори-засновники: академік Ю. С. Шемшученко, академік М. В. Попович, проф. А. А. Козловський, проф. Н. М. Оніщенко, проф. П. С. Пацурківський, проф. С. В. Пролєєв, науковий співробітник Інституту філософії НАН України О. В. Бучма, відповідальний секретар В. С. Бігун

З-поміж іншого, вирішено:

(1) надалі видавати часопис на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича;

(2) об'єднати й підготувати до друку один том № 6-7 за два роки (2008-2009) та видати його на вересень 2009 року.

Для своєчасного видання часопису погоджено передати том для виробництва в травні 2009 року.

(3) внести зміни в складі редколегії в зв'язку зі смертю окремих членів колегії. Ввести до складу колегії наступних вчених: проф., д. ю. н. Н. М. Оніщенко, проф. д. ф. н. С. В. Пролєєв, к. ф. н. О. В. Бучма.

Продовжити повноваження відповідального секретаря часопису В. С. Бігуна.

(4) проводити засідання колегії після виходу кожного чергового тому для обговорення ключових тем тому наступного та для обговорення актуальних питань філософії права та суміжних дисциплін. Наступне засідання редколегії провести в вересні 2009 року.

(5) вдосконалювати формат часопису в межах концепції, „освіжити” обкладинку, яку зберігати в витриманих тонах, аби акцентувати увагу на змісті радше ніж на формі; вивчити можливість зменшення розміру формату видання.  

(6) вважати за доцільне та розглянути запровадження наступних рубрик і тематик: дайджест дисертацій, трибуна молодих учених; ретельніше підійди до обрання ключової теми.

(7) розвивати електронну присутність часопису в Інтернеті.

(8) сприяти об’єднанню зусиль керівництва і наукових кадрів Інституту держави і права ім. В. М. Корецького та Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України з метою організації спеціалізованої ради із захисту філософії зі спеціальності „філософія права” (12.00.12,, для юридичних і філософських наук). З цією метою всебічно сприяти формування наукових кадрів з філософії права в межах Інституту держави і права та Інституту філософії.

Відповідальний секретар Часопису                                 Бігун В. С.

 

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign