Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПросвіта. КРМЮ рекомендує повернути "Правознавство"

28.01.2009

Теми: Координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України, "Правознавство", зовнішнє тестування, правовое виховання та правова культура.

Координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України рекомендує повернути предмет «Правознавство» до переліку обов’язкових предметів зовнішнього тестування, а також вступних іспитів до вищих навчальних закладів юридичного профілю.

Така рекомендація була ухвалена на засіданні Координаційної ради, що відбулося в Міністерстві юстиції.

У клопотанні, яке буде спрямоване до Міністерства освіти і науки України, пропонується вже у 2009 році включити предмет «Правознавство» до виключного переліку загальноосвітніх предметів, за якими вищі навчальні заклади можуть проводити поточного року конкурсний відбір або вступні випробування для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою бакалавра з галузі знань «Право».

Крім того, задля забезпечення фахової та повної підготовки з цієї сфери знань в майбутньому, Координаційна рада молодих юристів рекомендує переглянути навчальні програми загальноосвітньої школи та включити предмет «Правознавство» (чи різні його складові), як такий, що вивчається системно впродовж усього періоду навчання.

Це, на думку Ради, здатно суттєво сприяти формуванню високого рівня правового виховання та правової культури у державі.

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві юстиції України (http://www.krmjua.org). Раду створено при Мін’юсті у липні 2007 року з метою залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності, вдосконалення системи підготовки юристів. До її складу входять представники об’єднань молодих юристів та об’єднань студентів, молоді вчені-юристи й практики, викладачі права, студенти, співробітники юридичних клінік.

 

Джерело: Сайт Мінюсту - http://www.minjust.gov.ua/0/news/18346

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign