Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Pro Bono Publico. Українська правнича світлиця: виступить Василь Кисіль

07.12.2007

У вівторок 11 грудня в Києві Василь Кисіль публічно виступить в Українській правничій світлиці на тему «Сучасні тенденції регулювання приватноправових відносин».

Василь Кисіль –один із найбільш шанованих українських юристів. Його визнають як представники класичної, так і бізнес-адвокатури.

Як влучно відзначив один мій колега, в цивілізованій країні такі юристи, як Василь Кисіль є суддями верховного суду, вони є взірцями для молодого покоління юристів. Цікаво, що 29 листопада 2007 року пана Кисіля було обрано головою секції господарського права Науково-консультативної ради при Верховному Суді України.

Українська правнича світлиця створена з метою залучення визначних українських правників до публічного обговорення проблем розвитку української політико-правової системи. юридичної науки, законотворення та правозастосування.

Як відзначив один із ініціаторів світлиці Олександр Мельниченко, вона має «стати одним із майданчиків демократичного пошуку «вузької доріжки» формування громадянського суспільства».

Перше засідання світлиці відбулося наприкінці вересня 2006 року, коли з публічною промовою виступив професор Анатолій Довгерт.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign