Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрБізнес: Відкриття в Україні Clifford Chance - найбільшої й найдохіднішої ЮФ в світі

13.03.2008

Clifford Chance (Кліффорд Чанс) відкриває офіс у Києві – про це повідомила сама фірма в своєму прес-релізі від 7 березня 2008 року.

Розмови про прихід "кліфордів" точилися кілька років. Однак вони так і не наважилися прийти в Україну раніше. Напевно, вони зрозуміли, що далі тягнути нема чого. Втрата часу – це втрата грошей.

Це зрозуміли інші британці. Так, британська міжнародна ЮФ "Сі-Ем-Ес Камерон Маккена", визнала своє входження в Україну успішним.

6 березня в ексклюзивному інтерв’ю (читайте на сторінках "Юридичної газети"), Річард Прайс, головний "камеронець" і старший партнер, а також Данкан Вестон, новий керуючий партнер фірми, підтвердили мені, що київський офіс "камеронців" став прибутковим за 6 місяців. Більше того, один із керівників «камеронців» назвав київський офіс своєю «козирною картою» в умовах очікуваної кризи на західних ринках. Я ж собі міркував, що «кліфорди» мають кусати собі лікті, що вони ще не тут. І ось вони вже тут.

Кому цікаво: готую інтерв’ю з майбутнім керуючим партнером "кліфодів" у Києві Ніколасом Флетчером. Якщо у вас є питання, які ви хочете поставити, або про які ви хочете, аби було компетентно написано, надішліть мені їх на адресу vsbihun@yur-gazeta.com

Clifford Chance – це найбільша за кількістю юристів та доходом ЮФ в світі. Річний дохід фірми вже в 2006 році склав більше 2 млрд доларів США.

Вітаю, вас колеги, з юрбізнесу! Прихід "кліфордів" обіцяє як "спекотну пору" на ринку (переманювання юристів, боротьба за грошовитих клієнтів, підняття стандартів якості тощо), так і його подальший динамічний розвиток. 

Ми так давно чекали на це – більше 10 років. (У мене особисто було інтерв’ю з «кліфордами» ще в січні 2008 року в Нью-Йорку)

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign