Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрСлава Публікація: Чого хочуть жінки… в юридичному бізнесі

04.03.2008

 

Читайте уважно! Адже на цю тему вдалося поспілкуватися з послідовником Ніка Маршала (це герой Мела Гібсона в фільмі «Чого хочуть жінки»), який нині працює в юридичному бізнесі. Нагадаю, що Нік Маршал мав здатність чути думки жінок.

Ось квінтесенція нашої розмови про те, чого ж таки хочуть жінки, зокрема в юрбізнесі.

1.     Чоловіка і кохання? Так, саме кохання є справжньою професією жінки, тоді як юриспруденція лише хобі. Проте останнім часом чимало жінок погоджуються: чоловік - це для сім’ї, й готові погодитися на партнера в юрбізнесі. Для жінки-реаліста, якими є чимало з тих, хто в юрбізнесі, це досить вдалий варіант. Тим більше, що партнерів може бути кілька. Жінки, правда, не розуміють: чому чоловіки віддають перевагу партнерам-чоловікам. Виходить якась дисгармонія, – можуть подумати жінки.

2.     Сім’ї? Так. Але тут є конфлікт інтересів. І робота важлива, і сім’я. Але сім’я найчастіше на першому місці. Водночас чимало з жінок в юрбізнесі не уявляють себе ні без одного, ні без іншого. Який вихід? Дехто подумує організувати сімейний юрбізнес. Дехто цю ідею вже успішно реалізував.

3.     Дітей? Так, думає собі жінка, без дітей її реалізація як жінки не повна. Але якщо йдеться про юрбізнес, то тут вони можуть себе реалізувати в плані виховання: жінка має генетичну здатність виховувати собі гідних помічників і заміну. Якщо ж ідеться про їхніх дітей, то жінки хочуть неповного робочого дня й гарантій повернення на роботу з попереднім статусом після декрету.

4.     Грошей? Так, жінки саме так думають. Адже гроші для жінок – це не лише можливість купувати чомусь дорожче за чоловіче вбрання, коштовності, косметику тощо. Для них це питання економічної стабільності, самостійності. Й навіть, незалежності від чоловіків. І це для них додатковий стимул. До речі, жінки в цьому плані мають шанс на успіх ще й тому, що не витрачаються на вечірки та ловеласні походи в стрип-клуби. Словом, жінки прагнуть не лише добре заробляти – на рівні з чоловіками, але й гідно витрачати гроші – на власний розсуд.

5.     Влади? Чи думають жінки про те, аби викликати до себе в кабінет чоловіка і завантажити його роботою? Мабуть, ні. Хоча хотіли б мати таку можливість. Але жінка дуже часто – в силу різних причин – вагається, й тоді почуття владності додає їй впевненості в собі. Тобто для жінки влада – це не мета, а знаряддя.

6.     Уваги та поваги, визнання, статусу? Так, без сумніву. Квіти радують жінку не менше, а, можливо, й більше, ніж премії. Статус же – це соціальний прояв особистого успіху. Хоча деякі юристки воліють, аби чоловіки «тримали квіти та цукерки при собі», вони навряд чи відмовляться від справжнього визнання своєї значущості. Статус у жінки в особливій повазі – саме за статусом і статком вона підбирає собі чоловіка. За аналогією, маючи ж статус, думає жінка, вона гарантує собі постійне обрання.

7.     Аби їх бажали? Так і ще раз так. Хоча жінки не часто думають, як це зробити, мимоволі ними керує таке прагнення. Й вони цим користуються. Один із проявів – те, що називають «сексуально приваблива адвокатська діяльність». В юрбізнесі – це великий плюс, адже, якщо тебе бажають як юриста, в тебе з’явиться більше клієнтів. Й тоді, за умов професіоналізму, успіх неминучий. Жінки думають, що в них в цьому плані є козирі. І треба сказати – вони мають рацію.

 

Публікація: Бігун Славік. Чого хочуть жінки … в юридичному бізнесі (колонка редактора) // Юридична газета. — 2008. — № 10 (144) (4.03). — С. 3.

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign