Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрБізнес: Британський Manches спеціалізуватиметься на олігархах

28.02.2008

Британська ЮФ Manches (Манчес) започаткувала маркетингову ініціативу, аби привабити клієнтів-олігархів з країн СНД, зокрема Росії та України. З цією метою створюється окрема група практики, що спеціалізуватиметься на «захисті міжнародних статків».

Групу, яка розпочне працювати в травні 2008 року, очолить партнер Джеймс Стюарт (James Stewart), спеціаліст із сімейного права. Крім того, в групу входитимуть ще 6 партнерів. Зокрема, Колін Рассел (Colin Russell) – спеціаліст у «приватних справах» клієнтів, Фелісіті Джонс (Felicity Jones) – спеціаліст із корпоративного права, а також Клайв Цайтман (Clive Zeitman) – спеціаліст із судової практики.

Коментуючи ініціативу британському The Lawyer, Джеймс Стюарт відзначив: «Ініціатива відображає помітні успіхи нашої фірми в справах переміщення російських бізнесів і представництва приватних клієнтів із Росії та СНД».

Зростання інтересу фірми до клієнтів-олігархів пов’язують із залученням Manches до представництва двох олігархів у сімейних і статкових справах у 2007 році.

Фірма відзначає напрацьовані професійні зв’язки з ЮФ «Ей. Джі. Ей. і партнери» (AGA Partners) в Україні та Катериною Калашниковою, незалежним спеціалістом у справах про розлучення в Москві.

В інтерв’ю Амінат Сулейманова, керуючий партнер AGA Partners, підтверджуючи наявність професійних зв’язків із ЮФ Manches, відзначила їх характер. «Британські колеги консультуються з нами стосовно питань українського сімейного законодавства, зокрема в контексті міжнародного права». «Ми активно співпрацюємо», – додала вона.

Пані Сулейманова залишила без коментарів питання про те, чи її ЮФ було залучено в представництві олігархів.

За словами Амінат Сулейманової, британська фірма наразі не відчуває потреби фізичної присутності в Україні.

Довідка.  Manches – комерційна юридична фірма з представництвами в Лондоні та Оксфорді. Фірму засновано в 1937 році Сідні Манчесом (Sidney Manches) та його дружиною Юдіт. Подружжя вважалося піонером: першим, що зайнялося юридичною практикою в Англії як подружжя у формі партнерства. Їхня донька Джейн Сімпсон (Jane Simpson) – засновник та голова практики з сімейного права, а також нинішній голова фірми. Сімейна практика Manches традиційно визнається лідером ринку в своєму сегменті.  Фірма спонсорує Manches Cup, одну з найбільших регат в Об’єднаному Королівстві, провідну світську спортивну подію в сфері юридичної індустрії.

Опубліковано: Юридична газета. — 2008. — № 8 (143) (26.02). — С. 3.

Читати також: Бігун Славік. Юристи олігархів. Коли, як і для чого бізнесмени-олігархи наймають бізнес-юристів // Юридична газета. — 2008. — № 5 (140) (5.02). — С. 4. [ Завантажити ]

 

 

 

 

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign