Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЗМІ (оновлено): За хабар затримано завідувача кафедри Інституту міжнародних відносин. Але якого?

15.02.2008

У ЗМІ повідомили про затримання завідувача кафедрою "Київського інституту міжнародних відносин". Зокрема, 14 лютого сайт «КИЯНИ» опублікував таке повідомлення: «Викладачі вимагали від студента хабара у 2,5 тисяч гривень

Міською прокуратурою за матеріалами УБОЗ ГУМВС України порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара) відносно завідуючого кафедрою міжнародного права та завідуючої лабораторією Київського інституту міжнародних відносин. Вони вимагали та отримали від студента 2,5 тис. гривень хабара за успішну здачу заліків.

Правопорушників затримано. Проводяться заходи щодо встановлення інших фактів хабарництва. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі Прокуратури в м. Києві».

З повідомлення видається, що затримано завідувача кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ. Зазначену кафедру в КІМО очолює Олександр Задорожній. З-поміж юристів почалося бурне обговорення події.

Проте, як уточнили в прес-службі Прокуратури м. Києва, йдеться про інший ІМВ: Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету. Згідно з даними сайту Інституту зазначену кафедру очолює А. П. (ініціали прізвища змінено). Проте, є інформація (дані перевіряються), що кафедру станом на лютий 2008 року очолює не зазначена особа.

В ІМВ НАУ відмовилися коментувати ситуацію. Наразі не вдалося уточнити, чи дійсно йдеться про зазначеного викладача.

Прокуратура підтвердила факт затримання викладача та лаборанта.

Відзначимо, що восени 2007 року повідомлялося, що ГПУ порушила кримінальну справу щодо Ректора НАУ Віталія Бабака, якого невдовзі відсторонили від посади.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign