Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

Викладач

Викладач

Моя мета як викладача - передання знань і навичок своїм колегам із певного предмета, які опанував чи опановую сам.

Моя філософія викладання права (у розумінні викладання юридичних дисциплін) зводиться до наступного: сприяти професійному формуванню особистості майбутнього юриста як творця добра і справедливості.

Шлях до цієї мети – намагатися показати й спонукати майбутнього юриста - колегу - до творення і втілення добра і справедливості загалом і в рамках певної дисципліни (предмета). Зрештою, це - установка.

Поділяю думку: передумовою для того, аби стати добрим юристом є відчуття справедливості. Розвиток цього відчуття і є частиною філософії мого викладання.

Маю досвід викладання в низці провідних навчальних закладів - Київському університеті права НАН України, в Києво-Могилянській Академії. Отримав запрошення викладати в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка. Також маю досвід викладання іноземним студентам, зокрема юридичного факультету Арканзаського університету (University of Arkansas School of Law).

Зміст і методика мого викладання ґрунтується на кращих доробках попередників і власних методах і результатах досліджень.

Викладацьку діяльність вважаю важливою соціальною функцією, розглядаю її як благородний інструмент служіння суспільству заради загального блага. 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign