Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

Дослідник

Дослідник


Моя мета як дослідника - намагатися якомого системніше, глибше осмислити (та, за потреби, відчути) тему. Словом, осягнути сутність.

Моя мета – не дослідження як самоціль, а, радше, виявлення закономірностей та випадковостей розвиту та функціонування осмислюваного явища. Виявивши закономірності, вважаю, легше осягнути сутність речі, її істину.

Результатом дослідження, в ідеалі, має стати об’єктивне відображення, так би мовити, речі, питання. Цей дослідницький процес можна назвати «дзеркальним відображенням». Звісно, без суб’єкта (дзеркала), тобто дослідника, не обійтися і кожен результат дослідження певною мірою є суб’єктивним. Водночас, «дзеркальність» дослідження залежить від, образно кажучи, «якості» дзеркала, тобто дослідника.

Як дослідник, працюю в науці, викладацькій діяльності, журналістиці; часом, мій дослідницький процес видається стороннім зайвим для досягнення своїх результатів.

Вважаю себе і намагаюся бути пошукачем істини, суті речей. Як це вдається - можна судити з деяких результатів моїх досліджень - зокрема, викладених у публікаціях. Проте, публікації є лише частиною дослідницького процесу. 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign