Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

Громадський діяч

Громадський діяч

Як громадський діяч намагаюся діяти заради загального блага: інтересів суспільства, громади, професії.

Послуговуючись генетично успадкованою та вихованою (часом - собі ж не на користь!) громадською «жилкою», дію передусім у сфері, так би мовити, суспільно значимих професійних інтересів.

У студентські роки  керував двома громадськими організаціями студентів-правників, місцевою - Об'єднання студентів-правників Львівського університету - та всеукраїнською - Українською асоціацією студентів-правників.

З листопада 2007 року очолюю Координаційну раду молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Ключові ініціативи Ради - "Тиждень права", який відкриває Форум "Правники-суспільству", Форум молодих юристів України, Міжнародний правничий конкурс ім. В. М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition),

Як практика і теоретика (науковця), мене нерідко запрошують колеги з державних і громадських інституцій поділитися досвідом. 

Сприяю вдосконаленню системи підготовки юристів в Україні, пропонуючи підтверджені досвідом і часом та науково обґрунтовані моделі такого вдосконалення.

Суть однієї з них – поступове впровадження саморегуляторної системи допуску до юридичної професії та практики, а також уніфікація правил професійної поведінки правника. Вважаю, що хоча поспішати з цим процесом слід повільно, продумано, зволікання може спричинити до погіршення в українському суспільстві образу юриста. А отже - ще більш критичного ставлення до ввіреної юристам правової системи, зокрема судочинства та надання правової допомоги, в якій задовольняються правові потреби людей.

Також підтримую університет як суспільну установу, завдання якої підготовка всебічно розвинутих особистостей та професіоналів, які забезпечуватимуть триваючу життєдіяльність українського суспільства. 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign