Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. «Бюлетень Міністерства юстиції» за листопад 2010 року - до Всеукраїнського тижня права. Оглядова стаття

18.11.2010

Міністерство юстиції інформує:

«ДП «Укрправінформ» Міністерства юстиції України повідомляє про випуск чергового номеру журналу «Бюлетень Міністерства юстиції» за листопад 2010 року.

Випуск приурочено до Всеукраїнського тижня права, який відбудеться 6-12 грудня 2010 року. Тема номеру – права людини в Україні.

У номері: Юрій Зайцев про тонкощі використання в українській судовій практиці рішень Європейського суду з прав людини, В’ячеслав Бігун про започаткування Всеукраїнського тижня права, його місію, мету і завдання, ініціативи та форми участі відомих правників України у форумі «Правники-суспільству». Інтерв’ю з першим заступником Міністра юстиції Інною Ємельяновою. А також наукові дослідження в галузі теорії та історії держави і права, конституційного, земельного, фінансового та кримінального права, кримінального процесу та кримінології, роз’яснення та консультації фахівців Міністерства.

Більш детальну інформацію про видання можна отримати на сайті http://ovu.com.ua/news».

Джерело: Міністерство юстиції України

Посилання на статтю, яку буде оприлюднено на цьому сайті згодом:

  • Бігун В. С., Ковалено Л. М. Всеукраїнський тиждень права як новація, що стає правничою традицією // Бюлетень Міністерства юстиції України. — 2010. — № 11. — С. 9–19.
 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign