Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрЗахід. Юридична відео-конференція «Сільське господарство та навколишнє середовище» (англійською мовою, 22.11.2010, потрібна реєстрація)

16.11.2010

Відділ преси, освіти та культури Посольства США має за честь запросити викладачів, студентів, спеціалістів, а також усіх зацікавлених осіб взяти участь у відеоконференції на тему «Сільське господарство та навколишнє середовище». Захід проводитиметься англійською мовою. Матеріали від університету штату Арканзас додаються разом з запрошенням.

Дата:  22 листопада, 17:00 – 18:30

Місце: Відділ преси, освіти та культури Посольства США

Адреса: вул. Глибочицька, 4, бізнес-центр

Взяти участь у відео конференції зможуть тільки зареєстровані учасники. Для реєстрації необхідно надіслати ім‘я, прізвище та назву організації, в якій Ви працюєте чи навчаєтеся,  на ел. пошту PashnyakIM@state.gov, або факс 490-4050. При собі необхідно мати посвідчення особи з фотокарткою. Якщо Ви хочете використати будь-яке власне обладнання (диктофони, фотоапарати і т.д.), прохання повідомити про це під час реєстрації. Просимо усіх учасників прийти за 15 хвилин до початку заходу.

 Під час відео конференції учасники обговорюватимуть стан сільського господарства в Україні та США, його вплив на економічний розвиток країн, співвідношення аграрного та екологічного права, спробують знайти баланс між викликами сучасності, що постають перед аграрним сектором економіки, та інтересами охорони довкілля. Окремо розглядатимуться шляхи подолання екологічних проблем, викликаних сільськогосподарською діяльністю.

Основним доповідачем з університету Арканзасу є професор Крістофер Келлі. Крістофер Келлі викладає адміністративне право, право захисту довкілля та сільськогосподарське право в університеті Арканзас (США). З 2005 року професор Келлі став стипендіатом програми імені Фулбрайта та  викладав в Харківському національному аграрному університеті та Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Заздалегідь вдячні за поширення інформації про цей захід у зацікавленій аудиторії. У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися до Інни Пашняк за телефоном 490-4116.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign