Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрДень. 10 листопада – День вшанування пенсіонерів та ветеранів ОВС

13.11.2010

10 листопада - День вшанування пенсіонерів та ветеранів ОВС. З нагоди цього дня відбулося урочисте засідання Ради ветеранів Національної академії внутрішніх справ. Почесним голова Ради ветеранів Національної академії внутрішніх справ – мій науковий керівник і консультант професор Бабкін В. Д. також взяв участь в цьому засіданні.

Далі матеріал О. Чміленко, приведений на сайті НАВС, звідти ж світлина.

«У березні 2007 року, враховуючи значний внесок пенсіонерів і ветеранів ОВС у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, а також численні звернення ветеранських організацій, окремих ветеранів, Міністерством внутрішніх справ України було видано наказ, яким 10 листопада встановлено Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ України.

У Національній академії внутрішніх справ це свято вже встигло стати традиційним та найулюбленішим не лише серед ветеранів, а й серед працівників міліції, які нині проходять службу в ОВС. Цього року воно співпало з 15-річницею від дня створення ветеранської організації академії.

Відкриваючи урочисте засідання голова Ради ветеранів академії Юрій Кобринський наголосив: «З великим сумом сьогодні констатуємо, що, на жаль, з нами немає багатьох наших товаришів, з якими ми пліч-о-пліч працювали впродовж багатьох років і світлу пам`ять про яких збережемо в наших серцях назавжди. Ветерани академії, а також ініціатори створення ветеранської організації: Веніамін Георгійович Барташевич, Володимир Олексійович Гладкий, Борис Васильович Глушенко, Олександр Степанович Городецький, Іван Леонтійович Дегтярьов, Іван Адамович Дмитренко, Анатолій Петрович Закалюк, Віталій Федорович Захаров, Володимир Гаврилович Іващенко, Василь Якимович Калініченко, Андрій Ілліч Комаров, Ярослав Юрійович Кондратьєв, Петро Петрович Михайленко, Анатолій Федорович Ульянов та багато інших. Звичайно, неможливо назвати поіменно всіх тих, хто своєю самовідданою працею упродовж багатьох років передавав знання молодому поколінню».

За доброю традицією, що склалася, головуючий запропонував вшанувати пам`ять колег хвилиною мовчання та покласти квіти до монументу «Мужності, вірності й героїзму співробітників ОВС», які загинули в боротьбі зі злочинністю.

Варто наголосити, що ректорат, безпосередньо ректор нашого навчального закладу Валентин Васильович Коваленко шанобливо ставиться до ветеранів. Виступаючи перед присутніми, Валентин Васильович зазначив: «Коли голова ради зачитував список тих, кого серед нас вже немає, у мене стискалося серце, адже звучали прізвища відомих науковців, які зробили величезний вклад у становлення та розвиток нашої академії, аби нині вона стала однією з провідних. Сьогодні ми пишаємося Вами, шановні ветерани, та хочемо запевнити, що Ваш досвід, ідеї, напрацювання буде використано сповна».

Чудову нагоду опинитися знову за трибуною та виступити перед колегами-ветеранами мав Почесний голова Ради ветеранів Володимир Дмитрович Бабкін. Він привітав усіх присутніх із святом та прозвітував про роботу ветеранської організації.

З побажаннями доброго здоров`я та довголіття до присутніх також звернулися: заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Миколайович Бех, заступник Голови Союзу юристів України Олександр Степанович Квасневський, заступник голови Асоціації ветеранів МВС України, учасник бойових дій на території інших держав, ветеран Академії полковник міліції Віталій Петрович Волик, Голова Київської міської організації ветеранів полковник Микола Єгорович Мартинов, Голова Солом`янської районної організації ветеранів генерал-лейтенант Борис Дмитрович Парафейников та інші.

За особистий внесок у виховання молоді на славних традиціях української міліції, активну участь у ветеранській організації та у зв`язку з 15-річчям її створення ветерани нашого навчального закладу отримали почесні грамоти, відзнаки, нагороди та подарунки від керівництва й гостей, які були присутні на святі.

Творчий колектив, який складається з курсантів нашої академії, влаштував для ветеранів святковий концерт».

Оксана Чміленко

 

 

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign