Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКонкурс. Конкурс Джессапа 2011 (20-26.03.2011, реєстрація до 15.11.2010)

08.11.2010

Триває реєстрація на Конкурс Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition) – престижне англомовне змагання з міжнародного права у формі судових дебатів. Команди студентів-правників виступають перед умовним Міжнародним судом ООН.

Цей конкурс в Україні називають «Олімпійські ігри студентів-правників» - влучна назва вперше вжита в книзі «Юридична професія та освіта: досвід США в юридичній перспективі», однойменній статті 2004 року, яка ввійшла до книги.

Конкурс, організатором якого є Асоціація студентів міжнародного права (International Law Students Association, ILSA), має більш ніж 50 річну історію. В Україні він відбувавається більше 15 разів, зокрема завдяки підтримці ЮФ Magisters.

Переможці «національного чемпіонату», який традиційно відбувається в лютому, виступатимуть у фінальному турнірі в Вашингтоні 20-26 березня 2011 року.

Найчастіше в українському конкурсі перемагали команди КиМУ, КНУ (включно з ІМВ), ДоНУ та Могилянки.

Додамо, що в 2007 році в Україні Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України ініціювала Міжнародний правничий конкурс ім. В. М. Корецького.  Цей Конкурс, з-поміж іншого, має на меті привабити до Україні іноземних студентів-правників, водночас позиціонуючи Україну однією із високоінтелектуальних світових центрів права із славними правовими традиціями.

Джерела: Бігун В. С. Юридична професія та освіта. – К.: «Юстініан», 2006.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign