Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ФП. В Інституті Корецького обговорюється «докторська» монографія «Філософія правосуддя: ідея та здійснення»

08.10.2010

В Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України завершено черговий етап дослідження філософії правосуддя. 8 жовтня 2010 року к.ю.н., науковий співробітник Інституту Бігун В. С. подав на обговорення відповідного відділу Інституту проект наукової монографії «Філософія правосуддя: ідея та здійснення».

Наукову монографію підготовлено за результатами однойменного дисертаційного дослідження дослідника на здобуття наукового ступеня доктор юридичних наук за спеціальністю «12.00.12 – філософія права». Зазначене дослідження є першим в Україні дослідженням філософії правосуддя як напряму філософії права, здійсненим у формі дисертаційного дослідження.

Викладені в дослідженні результати вже отримали високу оцінку спеціалістів. Так, провідний науковий співробітник Інституту, д. ю. н., професор В. Д. Бабкін у рецензії та рекомендації до друку, з-поміж іншого, відзначив:

«Тема правосуддя – одна з найбільш актуальних і суспільно-значимих правових тем в Україні. Її дослідження в межах юридичної науки, зокрема філософсько-правове осмислення, покликане окреслити актуальні теоретичні та практичні проблеми та шляхи їх вирішення. У монографії висвітлено актуальні філософські проблеми правосуддя, представлені оновлені підходи до їх вирішення… Наукова робота відзначається новизною одержаних результатів. Так, уперше в сучасній Україні здійснено комплексне філософсько-правове осмислення феномену правосуддя».

За результатами обговорення ухвалюється висновок, який може стати підставою для рішення Вченої ради Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України про рекомендацію до опублікування монографії. Монографію планується видати в рубриці «Бібліотека Міжнародного часопису «Проблеми філософії права».

Бажаючі можуть отримати проект монографії від автора для ознайомлення та зауважень, надіславши запит на адресу vsbihun@hotmail.com

Світлина: перша сторінка проекту монографії Бігуна В. С. «Філософія правосуддя: ідея та здійснення» завізована 8 жовтня 2010 року директором Інституту держави і права ім. В. М. Корецького академіком Ю. С. Шемшученко для обговорення.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign