Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Філософсько-правове осмислення правозахисту: відповідальність за реалізацію права людини, «свобода як товар», дидактична роль викладача – теми семінару «Філософія права і філософія прав людини» в Інституті Корецького

08.08.2010

8 серпня 2010 року в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України відбувся методологічний семінар «Філософія права і філософія прав людини».

Інститут прийняв учасників Програми підвищення кваліфікації вузівських викладачів за напрямком «Філософія прав людини», яка в 2010-2012 роках здійснюється на базі українських (Львів, Київ) і російських (Москва, Новосибірськ) університетів як регіональна ініціатива Програми підтримки вищої освіти Інституту відкритого суспільства.

В семінарі взяли участь низка київських теоретиків і філософів права, гості, представники юридичної преси. 

На семінарі виступив адвокат Олег Вермеєнко, який надав критичний огляд реаліям реалізації прав людини, представивши власний адвокатський досвід і погляди.

Згодом відбулося обговорення трьох тематик: відповідальність за реалізацію права людини, «свобода як товар» та дидактична роль викладача. Відтак було надано спробу філософсько-теоретичного осмислення правозахисної практики та пропозиції щодо викладання даної проблематики у вузівських курсах.

Семінар відбудеться за підтримки Міжнародного фахового часопису «Проблеми філософії права». Матеріали семінару передбачається опублікувати в часописі.

Світлина: учасники семінару в Вчені залі Інституту, перед приміщенням Інституту

 

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign