Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрЖиття. Брітні Спірс загрожує рік тюрми або … Процеси тривають

04.01.2008

Чи потрібні водійські права у Каліфорнії, якщо ...

26-річній поп-співачці Брітні Спірс (Britney Spears) світить до одного року тюрьми чи звільнення від відбування покарання з випробовуванням, але як видається юристам може вдатися її витягнути з цієї історії.

У серпні 2007 року з Брітні Спірс трапилося ДТП. Вона вела машину начебто не маючи належних водійських прав, коли зіткнулася з іншим автомобілем на парковці. Інцидент було записано на відео. Тоді їй було пред’явлено обвинувачення за порушення правил дорожнього руху (ПДР) (так, дійсно, обвинувачення, бо порушення в США часто кваліфікуються як злочини). Спірс винуватою себе не визнала. Невдовзі обвинувачення було знято.

Проте залишилося питання про водіння без належних прав. Таке порушення є злочином – так званим «місдемінор», скоєння якого карається штрафом або позбавленням волі не більше 1 року. Це і «світить» Спірс.

За справу взялися юристи Спірс. Один з них Джей Майкл Фланеган (J. Michael Flanagan) явно новорічних свят довго не відзначав – готував клопотання до суду.  3 січня він подав клопотання, заявивши, що в Спірс були належні водійські права, видані в штаті Луїзіана, а також, що вона отримала водійські права штату Каліфорнія, отримані 6 днів після інциденту.

Так ось юрист стверджує, що «на Брітні поширюється вимога про наявність водійський прав у Каліфорнії якщо прокуратура зможе довести, що Брітні має постійне місце проживання (is domiciled) у Каліфорнії та що вона постійно має намір перебувати в цьому штаті».

Що далі? Далі – крок прокуратури. Довести це буде не просто, адже Брітні має будинки в Флориді та Луїзіані й сама, мабуть, може (буде) стверджувати, що не мала наміру на той момент постійно проживати в Каліфорнії (тим паче, що вона хоче виграти процес щодо опікунства над дітьми - читайте далі - та, мабуть, виїхати зі штату; або ж вона може сказати, що має намір зараз проживати в штаті - тепер то в неї вже є права).

Словом, ось такий юридичний аргумент і хід юристів. Чи він спрацює? Може стати відомо 25 січня 2008 року, на коли призначено наступне судове засідання у справі.

Опікунська справа Спірс

Між тим, триває судовий процес, пов'язаний з опікою дітей Спірс. Наразі є судове рішення від 1 жовтня 2007 року про те, що двоє дітей (хлопчаків) Спірс та її екс-чоловіка 29-річного реппера Кевіна Федерляйна (Kevin Federline) перебувають під опікою Федерляйна.

3 січня 2008 року стало відомо, що юридична фірма Trope and Trope, яка представляє Спірс у цьому процесі, відмовилася від представництва зважаючи на проблеми з комунікацією. «Мав місце розрив зв’язку між Брітні та Trope and Trope, що унеможливлює подальше представлення її інтересів».

Чутки ходять Голівудом, що Брітні в новорічні свята начебто зависала, «зближаючись» зі своїм улюбленим папараці. Відтак і мовчання. Річ у тім,  що 3 січня 2008 р. мало відбутися надання свідчень під присягою від Спірс на фірмі юриста Федерляйна.

Саме до надання цих свідчень і готувалися її юристи. Як пишуть у Голівуді, Спірс спізнилася на 1,5 години, зустріч у фірмі таки відбулася, однак тривала менше 15 хвилин. За цей час не всі запитання були поставлені й тому зустріч довелося перенести. Відтак вона відправилася, аби побачитися зі своїми дітьми. Надвечір 3 січня з’явилися повідомлення про те, що її було госпіталізовано після сварки з екс-чоловіком. Привід: перебування під впливом невідомої суміші.

Наступне взяття свідчень від Спірс заплановано на 4 лютого, судове засідання у справі – на 19 лютого 2008 року.

Юрист Сорел Троп (Sorrell Trope) вже третій юрист Спірс у «опікунській справі».

 

Джерела: АР; Spears lawyer goes on offensive Toronto Sun - Jan 3, 2008; Britney's hearing rescheduled as prosecution seeks probation South Asian Women's Forum - Jan 2, 2008; Britney Spears spends just 14 minutes with Kevin Federline’s lawyer <nobr>Showbiz Spy</nobr>; Lawyer quits 'impossible' Britney Spears; Wikipedia: en.wikipedia.org/wiki/Britney_Spears.

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign