Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрФільм. "В ім’я батька" / In the name of the father - обвинувальний висновок британській судовій системі

20.07.2010

Фільм "В ім’я батька" (Во имя отца) / In the name of the father (Великобританія/Ірландія, 1993) - обвинувальний висновок британській судовій системі.

Члени ірландських сімей безпідставно звинувачені та засуджені до довічного та тривалих термінів ув’язнення за, начебто, підготовку та здійснення IRA вибухів у Лондоні 1974.

Головна сюжетна лінія розвивається крізь призму складних стосунків пасіонарного сина та турботливого батька, який зрештою помирає в тюрмі. Заарештовують і засуджують справжніх злочинців-патріотів, але власті приховують істину.

В ім’я батька, в ім’я істини, за допомогою надихаючої, неприклонної та везучої правозахисниці, масових протестів, головний герой Джеррі таки доводить справу до завершення - членів сімей, які ще відбувають покарання, виправдовують ... у 1989 році.

Драма, ґрунтована на реальних подіях, сповнена епізодів, здатних пробудити найглибші почуття – любові та ненависті, патріотизму та нав’язливої батьківсько-синівської турботи, товариськості та зради, заклику до пошуку істини та відрази до брехні, що крізь зуби видається за правду.

Обвинувальний висновок (хоч і не вирок) британській судовій системі. Виправдальний вирок кінематографу.

Світлина: епізод під час допиту

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign