Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКонкурс. Найбільш інтелектуальна командна гра молодих юристів України. Про Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір (публікація, запитання)

19.07.2010

«Юридиний журнал» в № 7 2010 року друкує статтю «Найбільш інтелектуальна командна гра молодих юристів України. Про Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір», присвячена Другому Всеукраїнському юридичному VIP-турніру, що відбувся 16-17 квітня 2010 року.

Витяг:

Кажуть, що юриспруденція – це, в певному смислі, інтелектуальний спорт. Свідчення цього – інтелектуальні ігри» юристів. Одна з них, що набуває популярності, це – Всеукраїнський юридичний VIP-турнір. Відформатований, як «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг», в які охоче грають знавці в усьому світі, цей турнір збирає команди майбутніх й нинішніх юристів для інтелектуальної баталії. Огляд, представлений вашій увазі, про Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір, який відбувся в квітні 2010 року в «Українському домі» під час Форуму «Правники – суспільству», організованого Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. З огляду ви не лише зможете дізнатися про турнір, але й самі спробувати свої інтелектуальні сили – відповісти на запитання конкурсу.

Детальніше читати в статі:

Бігун В. С., Лютенко К. Т. Найбільш інтелектуальна командна гра молодих юристів України. Про Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір // Юридичний журнал. — 2010. — № 7. — С. 123-130.

На світлині: Б. Тоцький, капітан команди НаУКМА «Legisperiti», переможця відібрного турніру, отримує кубок Турніру від В. Бігуна

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign