Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. Гілларі Клінтон: зустріч із молоддю - про виправлення хиб людської природи (фотоколаж)

07.07.2010

Тема: Гілларі Родем Клінтон в Україні / Hillary Rodham Clinton in Ukraine meets youth

2 липня 2010 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» пройшла урочиста зустріч української молоді, представників НГО із Державним секретарем США, юристом Гілларі Родхем Клінтон.

Пані Гіларі зустріли урочисто, її представило керівництво університету. Відтак промову тримала спочатку посол США зі спеціальних доручень українського походження та сама Родем Клінтон. Промова доповнювалася дійсно спонтанною серією запитань-відповідей. При цьому сама пані Гіларі добирала того, хто ставитиме їй запитання. Наприкінці ректорат університету привітав її квітами та пам’ятною картиною.

Слухати Гіларі було цікаво, трималася вона природно, демонструючи всю гамму людських почуттів – радості, невдоволення, навіть прояви чи то люті, чи то жорсткості. Це відображають фото її міміки.

Промова була витримана в дипломатичному стриманому стилі, тому не містила якихось гучних заяв чи то надцікавих висловлювань. Молоді цікаво було послухати Гіларі наживо, тим паче, що в залі зібралися переважно ті, хто вільно володіє англійською.

Запитання молоді були цікавими: про відносини з Росією, ставлення США до внутрішніх проблем в Україні (її напряму спитали, чи дійсно вона наполягатиме на увільненні В. Хорошковського, як про одну з цілей її візиту неофіційно писали того дня), проблем прав сексуальних меншин, дискримінацію ромів, утиски релігійної свободи й навіть піратство.

Мені запам’яталися два моменти: перший, що Гіларі визнала, що демократія – не найкращий державний режим, але кращого нема. Другий, судження про те, що такі діючі концепції, як демократія, верховенство права спрямовані на виправлення хиб людської природи.

Автор / Світлини: В. Бігун

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign