Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

КРМЮ В’ячеслав Бігун рекомендований Радою молодих юристів Укрїни до присвоєння почесного звання «Заслужений юрист України»

19.06.2010

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України рекомендує Міністру юстиції України ініціювати подання про присвоєння першому голові Ради В’ячеславу Бігуну почесного звання «Заслужений юрист України».

Таке рішення ухвалено 16 червня 2010 року під час засідання Ради, зважаючи на особистий внесок В’ячеслава Бігуна у розвиток консультативно-дорадчого органу Міністерства юстиції України, ініціювання та реалізацію під його керівництвом таких ідей та заходів, як, з-поміж іншого, Всеукраїнський тиждень права і Форуму «Правники – суспільству», Міжнародний правничий конкурс ім. В. М. Корецького, Форум молодих юристів України, Майстер-класи провідних юристів – Українська академія права, що сприяють розбудові України як правової держави.

Коментуючи рішення Ради, В’ячеслав Бігун зазначив:

«Щиро вдячний колегам за таке визнання мого скромного внеску. Приємно було бачити таку одностайність у рішенні, усвідомлювати, що інтелектуальні зусилля та сотні годин, потрачених на організацію роботи Ради, проведення заходів Ради, отримали таку високу професійну оцінку колег. Зроблене з 2007 року – наш спільний здобуток, здобутий важкою жертовною працею ентузіастів, який став можливим за умов гармонійних стосунків із Міністерством юстиції України, його спеціалістами, сотнями небайдужих юристів у багатьох куточках України, благодійників. Працюючи над заходами Ради, ми не просто повірили, що утвердження поваги до права можливе за умов довіри до правників. Ми переконалися в цьому. Бажаю новому керівництву Ради та оновленому складу Ради подальших успіхів у цій справі, утвердженні вже таких традицій Ради, як Всеукраїнський тиждень права, Міжнародний конкурс ім. В. М. Корецького, Форум молодих юристів України, Майстер-класів провідних юристів, а також нових благородних починань, що принесуть подальше визнання Раді, молодим юристам України як новому поколінню українських правників».

Нагадаємо, що 16 червня 2010 року В’ячеслав Бігун склав повноваження голови перед новообраним головою Ради Олесею Середою.

Координаційна рада молодих юристів є консультативно-дорадчим органом при Мін’юсті, який створюється з метою залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів. Центральна ініціатива Ради – Всеукраїнський тиждень права.

 

Довідка:

Бігун В’ячеслав Степанович

  • Працює в правовій сфері більше десяти років.
  • Юрист-спеціаліст (ЛНУ ім. І. Франка, 1997), магістр права (Університет Коннектикуту, США, 1998), кандидат юридичних наук (аспірантура Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, 2004). Також навчався в Німеччині, Італії, Франції, Польщі, Нідерландах.
  • З 1994 року займається громадською діяльністю: очолював Об’єднання студентів-правників Львівського національного університету ім. І. Франка (1994-1997, перший голова), Українську асоціацію студентів-правників (1996-1997, перший президент), Координаційну раду молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (2007-2010, перший голова).
  • З 2003 року займається викладацькою діяльністю в юридичних навчальних закладах Києва, має досвід викладання за кордоном.
  • З 2006 юридичний журналіст, редактор і головний редактор «Юридичного газети» (2007-2008). Випускник Школи професійної журналістики «НОВА УКРАЇНА». Автор напрямку, відомого як публіцистична юриспруденція.
  • З 2000 в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, спочатку аспірант, відтак – науковий співробітник. Член редколегії та відповідальний секретар міжнародного фахового часопису «Проблеми філософії права». Автор численних наукових досліджень у галузі права, зокрема філософії права.
  • Автор більше 400 публікацій: монографій, енциклопедичних та наукових статей, інтерв’ю, журналістських і публіцистичних матеріалів, перекладів наукових праць із англійської та німецької мов.
  • У Координаційній раді молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з 2007 року: сприяв започаткуванню та становленню Ради, утвердженню через заходи Ради поваги до права через довіру до правників, автор та співреалізатор, серед іншого, ідеї Всеукраїнського тижня права, його ключового заходу Форуму «Правники – суспільству»; співавтор та співреалізатор ідеї Форуму молодих юристів України, Міжнародного правничого конкурсу ім. В.М. Корецького, Майстер-класи провідних юристів – Українська академія права, інших заходів. 16 червня 2010 року склав повноваження голови перед новобраним головою в зв’язку з досягненням 35-річного віку.

Джерело

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign