Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрФорум. Юридична група «LCF» - благодійник ІІ Форуму молодих юристів України

16.06.2010

Юридична група «LCF» виступить Благодійником ІІ Форуму молодих юристів України, приуроченого до Дня Конституції України.

Безпосередня підтримка стосуватиметься успішного проекту Ради – «Майстер-класи провідних юристів – Українська академія права». Підтримка уможливить відео-запис майстер-класів під час Форуму, які згодом планується поширювати.

Юридична група «LCF» в основному спеціалізується на захисті інтересів клієнтів у судах різних інстанцій та спеціалізацій. LCF LAW GROUP надає також широкий комплекс юридичних послуг у сфері корпоративного та фінансового права. Компанія має своїх представників у Севастополі, Сімферополі, Житомирі, Львові, Луцьку, Харкові, Миколаєві, Одесі, Донецьку, Херсоні, а також співпрацює з юридичними фірмами країн СНД та Європи, що дозволяє максимально швидко і ефективно вирішити проблему Клієнта, в незалежності від дислокації її виникнення.

Джерело: сайт КРМЮ України

Нагадаємо, що Форум молодих юристів України, ініційований Радою за підтримки Міністерства юстиції України, відбудеться 24-25 червня 2010 року.

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign