Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

КРМЮ. Голова Ради скликає чергове засідання 16 червня

04.06.2010

16 червня 2010 р. відбудеться чергове засідання Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за адресою: пров. Рильський, 10, м. Київ, Міністерство юстиції України. Початок засідання о 14:00.

На засідання пропонується розглянути такі питання порядку денного, як організація Форуму молодих юристів України; інформація про проведення Форуму молодих юристів України; звітність; кадрові питання (зокрема включення та виключення членів Ради, обрання заступників та голови Ради); запровадження відзнак Ради, посвідчень члена Ради; затвердження складу Секретаріату Ради та інші питання.

У засіданні планується участь заступника Міністра юстиції України Лідії Горбунової.

Коментуючи очікуване засідання, голова Ради В’ячеслав Бігун відзначив:

«Це засідання – важливе. На ньому ми, молоді юристи України, які є членами Ради, відзначимо позитиви та водночас критично розглянемо нашу діяльність, аби оптимістично працювати далі. Ми очікуємо в наших лавах нових членів. Моє завдання як голови, що відходить, – забезпечити наступність і ефективне функціонування Ради як утілення ідеї активної дорадчої участі молодих юристів України у виконанні функцій головного виконавчого органу в правовій сфері – Міністерства юстиції України, також – подальше утвердження поваги до права через довіру до правників».

Координаційна рада молодих юристів є консультативно-дорадчим органом при Мін’юсті, який створюється з метою залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів. Центральна ініціатива Ради – Всеукраїнський тиждень права.

Джерело: сайт КРМЮ України

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign