Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

II Форум молодих юристів України – 5 днів до завершення подання заявок

31.05.2010

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує подавати заявки на ІІ Форум молодих юристів України, приурочений до Дня Конституції України.

Форум молодих юристів України – ініціатива Ради, започаткована в 2009 році, як З’їзд Координаційних рад молодих юристів (КРМЮ) при Головних управліннях юстиції, а також унікальний простір професійного спілкування молодих юристів і студентів-правників.

Форум відбувається за всебічної підтримки Міністерства юстиції України, в головному приміщенні якого заплановано відкриття і перша частина Форуму (м. Київ, провулок Рильського, 10). Друга частина Форуму пройде на базі київського юридичного навчального закладу.

Головні ідеї Форуму – відзначення Дня Конституції України, налагодження ефективної та системної співпраці з КРМЮ на місцях у зв’язку з підготовкою до Всеукраїнського тижня права 2010 (6-12 грудня), також сприяння професійному зростанню, гармонійному особистісному розвитку особистості молодого юриста.

Запрошуємо до участі в Форумі усіх молодих юристів і студентів-правників України (незалежно від приналежності до КРМЮ).

Усі охочі взяти участь у Форумі повинні заповнити заявку (додається, розміщається й на офіційному сайті КРМЮ України). Заявки мають надійти на е-адресу КРМЮ України krmjua@gmail.com з копією на е-адресу dulebam.v@gmail.com у два етапи: ранній – до 5 травня, та пізній – до 5 червня 2010 року, 24:00.

Уповноважений координатор Форуму – М. Дулеба. Відповідальний (координатор) у частині З’їзду КРМЮ – І. Степанов (Увага: О. Клименко не є уповноваженим координатором чи головою оргкомітету Форуму).

Учасники Форуму будуть повідомлені до 20 червня. Організатори покривають витрати, пов’язані з участю у Форумі.  Витрати на проїзд організаторами не відшкодовуються. Організатори Форуму намагатимуться забезпечити проживання учасників Форуму, які попередньо зазначили про це в заявці.

Програма Форуму включатиме урочисте відкриття та закриття, ІІ З’їзд КРМЮ, проведення майстер-класів провідних юристів, конкурси, дружнє спілкування. Просимо Вас подавати пропозиції щодо наповнення Форуму змістом.  Так пропонуємо надавати Ваші пропозиції щодо місця проведення наступного Форуму.

Слідкуйте за новинами щодо Форуму на офіційному сайті Ради – www.krmjua.org та www.krmjua.org.ua .

Прохання поширити інформацію про Форум з-поміж колег.

Оригінал запрошення та заявка - за лінком  

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign