Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. Мін’юст запрошує до лав Координаційної ради молодих юристів України

29.05.2010

Міністерство юстиції України та Координаційна рада молодих юристів України запрошують представників об’єднань молодих юристів та об’єднань студентів-правників, молодих юристів-науковців та практиків, викладачів права, студентів, співробітників юридичних клінік, а також працівників центральних органів виконавчої влади до лав Координаційної ради молодих юристів України (далі - Рада).

Запрошуємо також подавати конструктивні пропозиції щодо діяльності Ради.

Пропозиції щодо роботи Ради та анкети (за встановленою формою, яку розміщено після тексту Положення про Раду, разом із заявою на ім’я голови Ради) на членство надсилайте до Управління координації правової роботи та правової освіти за адресою:  м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 12, а також на електронну адресу Ради – krmjua@gmail.com

Детальніше про Раду читайте на її офіційному сайті (www.krmjua.org).

Довідка:

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві юстиції України, який створений в 2007 році з метою узгодження зусиль молодих юристів в утвердженні високої ролі професії юриста в Україні, координації діяльності, пов’язаної з підвищенням якості підготовки фахівців у галузі права, залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів.

Координаційна рада здійснює свою діяльність на громадських засадах, дотримуючись принципів добровільності, рівності її членів, законності, відкритості та гласності.

Основні завдання Координаційної ради молодих юристів України:

  • надання пропозицій Міністерству юстиції України щодо вдосконалення організації правопросвітнього процесу, теоретичної та практичної підготовки студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю «правознавство»;
  • здійснення заходів щодо підвищення рівня правових знань населення;
  • доручення молодих юристів до нормотворчих процесів.

Джерела: сайти Мін’юсту, КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign