Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрСлава. Юридична слава Інституту Корецького. З нагоди 65 річчя Перемоги в Інституті вшанували ветеранів

07.05.2010

 

Володимир Корецький дивиться з портрета в залу Інституту держави і права, що носить його ім’я. Нижче, за столом президії сидять ветерани, керівництво Інституту. Традиційно в центрі – директор Інституту академік Юрій Сергійович Шемшученко. Але сьогодні він поступився своїм місцем – Володимиру Дмитровичу Бабкіну, якому в 1941 році було 17. Нині ж він – найстарший співробітник Інституту – ветеран війни.

Якщо точніше, то найстарішим ветераном в Інституті є Василь Лук’янович Мунтян, якому в 1941 було 19. Його сьогодні на святкуванні нема, проте вшановують його теж. Як і багатьох інших.

Поруч, з одного боку – сидять академік Геннадій Олександрович Мурашин та Віталій Іванович Семчик. Гармонізує президію голова профспілки Інституту – Наталія Карлівна Ісаєва.

Урочиста подія. Але вони одягнуті в скромні костюми. Ними пишаються, але на їхніх обличчях – ні штриху гордині. Їх обличчя передають втому літ, але їхні очі майже не змикаються. Вони дивляться у залу, де сидять ті, хто їх шанує, працюючи з ними день у день. Але сьогодні їх виокремлює істотний критерій – війна, перемозі в якій, сповнилося 65 років.

Слова привітань, доповнюються промовами. Не з папірців, від серця. Та споминами. Атмосфера поваги, суму та радості водночас. Сльози радості на очах. Привітання і нагороди. Таким запам’ятається цей день – коли з нагоди 65 річчя Великої Перемоги в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України вшановували ветеранів.

Інститут планує видати спомини ветеранів у своєму провідному журналі «Правова держава» за 2010 рік. Вони, деталізовані оповіді героїчного минулого, міститимуть на папері те, що наш варто знати і пам’ятати, написане тими, кого нам варто шанувати.

В’ячеслав Бігун, к. ю. н., науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України

Світлини (В. С. Бігуна): актова зала вченої Ради Інституту Корецького 6 травня 2010 року

 

 





 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign