Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрДень. БУРОМЕНСЬКОМУ Михайлу Всеволодовичу - 53 роки

07.04.2010

БУРОМЕНСЬКИЙ Михайло Всеволодович (6.ІV 1957, Севастополь) – український правознавець, доктор юридичних наук з 1999, професор з 2003, член-кореспондент АПНУ з 2002.

Закінчив 1981 Харківський юридичний інститут (тепер – Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого). Відтоді – в цьому навч. закладі: аспірант, викладач, доцент, професор каф. міжнар. права та держ. права зарубіж. держав.

З 2001 – член правління Української асоціації міжнарордного права, заступник головного редактора «Українського щорічника міжнародного права».

Був експертом Ради Європи (1996), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (1998), Управління Верховного комісара ООН з прав людини (2001), Світового банку (2001).

Досліджує проблеми міжнародно-правового співробітництва у сфері прав людини, співвідношення міжнародного і національного права, міжнародного кримінального права, правових питань міжнародної безпеки, історії міжнар. відносин, конст. права зарубіж. держав.

Основні праці: «Права людини» (у співавт.), «Політичні режими держав у міжнародному праві. (Вплив міжнародного права на політичні режими держав)» (обидві – 1997), «Звернення до Європейського Суду з прав людини: практика Суду і особливості українського законодавства» (2000), «Міжнародне право. Гендерна експертиза» (2001), «Сумісність українського права і практики з вимогами Європейської конвенції з прав людини» (2001, у співавт.; англ. мовою), «Статус президента в системі виконавчої влади у державах Центральної та Східної Європи» (2002, англ. мовою), «Міжнародний захист прав людини та права біженців» (2002), «Законодавство європейських держав та США в боротьбі з організованою злочинністю у сфері економіки: кримінологічний, кримінальний, міжнародно-правовий аспекти» (2002, у співавт.), «Конституція України. Науково-практичний коментар», «Судове вирішення виборчих спорів в Україні» (обидві – 2003, у співавт.).       

В. Д. Гончаренко, "Юридична енциклопедія"

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign