Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрФорум. Юридичний телеміст „УКРАЇНА – США”: «Кар’єрні поради з професіоналізму та соціальної відповідальності юриста: стандарти та досвід України та США у порівняльній перспективі» (15.04, 17-00)

09.04.2010

Під час Київського Форуму «Правники – суспільству» відбудеться спеціальний юридичний телеміст (відео-конференція) «Україна – США» на тему професіоналізму юриста в порівняльній перспективі.

 

Організатори телемосту – Школа права Університету Арканзас і Університет економіки та права «КРОК» за сприяння та технічної підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США.

 

Телеміст є заключним з циклу телемостів, які проводилися впродовж 2009-2010 навчального року. Наприкінці телемосту відбудеться нагородження найбільш активних студентів-правників, які брали участь у телемостах.

 

  • Дата:  15 квітня (четвер), 17:00 – 19:00.

  • Місце: «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2, «Кобзарська світлиця» (2-ий поверх)

  • Формат: виступи та дискусія.

Основними доповідачами будуть професори та юристи-практики з України та США.

 

Усім учасникам заходу рекомендується прочитати наступні матеріали:

 

  • Професіоналізм. Це — не жарт! [Автор: Чарльз МакКаллам. Переклад з англ. В. С. Бігуна: Charles E. McCallum. Professionalism: It’s no Joke! in Business Law Today 2007 Volume 16, Number 3] // Юридична газета. — 2007. — № 8 (92) (22.02). — С. 10. Мовою оригіналу: www.abanet.org/buslaw/blt/2007-01-02/mccallum.shtml  [ Читати ]

Участь у заході безоплатна. Просимо усіх учасників прийти за 15 хвилин до початку заходу. Захід проводитиметься без перекладу – англійською мовою.

 

Форум «Правники – суспільству» - масштабна про-боно акція правової просвіти та освіти, започаткована в 2008 році Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України як центральний захід Всеукраїнського тижня права. Його мета – утвердження поваги до права через довіру до правників. У програмі Київського Форуму «Правники – суспільству» також передбачені інші заходи, зокрема надання безоплатної правової допомоги, проведення майстер-класів, конференцій, ярмарок вакансій тощо (оновлена програма заходів Форуму – на сайті КРМЮ (www.krmjua.org)).

Джерело: сайт КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign