Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрФорум. Майстер-клас адвоката Ірини Назарової на Київському Форумі «Правники - суспільству» (15-17 квітня)

09.04.2010

Адвокат Ірина Назарова візьме активну участь у Київському Форумі «Правники - суспільству» (15-17 квітня, м. Київ, «Український дім») та проведе майстер-клас під час акції відомої як Українська академія права.

 

 

Майстер-клас Ірини Назарової стосуватиметься питань образу сучасного українського адвоката, орієнтованого на успіх і соціальне визнання, а також етичних дилем у щоденній адвокатській діяльності.

 

 

Ірина Назарова традиційно підтримує заходи Ради. Зокрема, в травні 2009 року під час Форуму молодих юристів України  вона провела майстер-клас, поділившись секретами успіху адвоката та наголосивши, насамперед, на моральних та етичних якостях юриста під час судового представництва інтересів клієнта.

 

Ірина Володимирівна Назарова у 2000 році закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин, має диплом магістра міжнародного права. Право на адвокатську практику отримала у 2002 році. Нині  І. Назарова – керуючий партнер ЮФ Еngarde, один із провідних спеціалістів у галузі судової практики в Україні, має значний досвід адвокатської діяльності в українських та міжнародних судах та арбітражах, зокрема Міжнародному комерційному арбітражі. Спеціалізується на питаннях приватизації та інтелектуальної власності, корпоративного права. Авторитетні міжнародні довідники PLC Which Lawyer? 2009, Chambers Europe: Europe’s Leading Lawyers for Business 2009 та Best Lawyers International 2009 називають Ірину Назарову в числі кращих спеціалістів в галузі урегулювання спорів в Україні.

 

 

Ірина Назарова відома своєю участю в резонансних судових процесах. Найбільш відомими її проектами є: справа про законність приватизації ВАТ "Криворіжсталь" та ВАТ "Нікопольський завод феросплавів"; представництво інтересів Міністерства оборони України в судовій справі проти російської медіа-компанії стосовно спростування неправдивої інформації; захист права власності компанії Henkell & Sohnlein в процесі придбання контрольного пакету акцій одного з найбільших українських заводів з виробництва шампанських вин. 

 

Форум «Правники–суспільству» - масштабна про-боно акція правової просвіти та юридичної освіти, уперше започаткована під час аналогічного Форуму Всеукраїнського тижня права 2008. Форум покликаний утвердити повагу до права через довіру до правників, соціальну спрямованість юридичної професії.

 

 

Під час Форуму відбудеться низка заходів, зокрема надання безкоштовної юридичної допомоги, проведення майстер-класів провідними юристами України, презентація провідних юридичних компаній, виставка-продаж юридичної літератури, юридичний телеміст «України – США», інші заходи. Під час Форуму правники матимуть змогу ще раз діяльно підтвердити гасло молодих юристів України – «Повага до права через довіру до правників».

 

Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для нового покоління молодих юристів України. Завданнями майстер-класу є підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права.

 

 

Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім опосередкованим внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що також відзначається як їхній внесок.

 

 

Проведення майстер-класу – це внесок у підвищення професіоналізму молодих юристів України, утвердження поваги до права через довіру до правників.

 

 

Також читати: Інтерв’ю з Іриною Назаровою: «Джон Траволта мене переконує…»

На світлині І. В. Назарова

Джерело: КРМЮ України

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign