Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрФорум. Відзнака «ЮРИДИЧНИЙ БЛАГОДІЙНИК РОКУ» 2009 (подання номінацій до 14.04)

06.04.2010

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (далі – Рада) повідомляє, що під час Київського Форуму «Правники–суспільству», що відбудеться 15-17 квітня 2010 р. (м. Київ, «Український дім», Хрещатик, 2) Радою буде відзначено лауреатів відзнаки «Юридичний благодійник року» у чотирьох номінаціях:

  • 1. Безкоштовні юридичні консультації;
  • 2. Діяльність із підтримки юридичної освіти;
  • 3. Діяльність із підтримки юридичної професії, вдосконалення правової системи;
  • 4. Фінансова підтримка (фінансування громадських, соціальних заходів, індивідуальних ініціатив; інша фінансова допомога.

Уперше відзнаку інавгуровано під час Форуму «Правники – суспільству» Всеукраїнського тижня права 2008 року.

 

Метою даної відзнаки є визнання найбільш соціально активних та свідомих спільнот юристів, зокрема юридичних компаній (фірм), які відзначилися своєю суспільною роботою у сфері pro bono, доброчинності та інших сферах соціальної відповідальності юридичного бізнесу перед суспільством.

 

Відзначення відбудеться під час Форуму «Правники-суспільству» за результатами 2009 року. Участь у номінації є безкоштовною.

 

Задля номінування Вас, Вашої юридичної фірми у вищезазначеній відзнаці, просимо надіслати (відскановану) анкету із даними про власні здобутки в сфері пробоно діяльності, яка додається до цього листа, на адресу Ради (krmjua@gmail.com) з позначкою “Юридичний благодійник року” до 14 квітня 2010 р. (18-00) з копією на е-адресу delkam@gala.net. Анкета повинна бути підписана відповідальною особою.

 

Сподіваємося на Вашу підтримку та плідну співпрацю задля спільного утвердження високих правових та суспільних цінностей.

 

Принагідно зазначаємо, що під час аналогічного Форуму Всеукраїнського тижня права 6-12 грудня 2010 року буде відзначено лауреатів відзнаки «Юридичний благодійник року» (2010).

 

 

Анкета (та лист) подаються за лінком http://krmjua.org/probono-award2009.

Джерело: КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign