Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрФорум. Майстер-клас Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ Ю. Зайцева під час Форуму «Правники - суспільству» (15-17 квітня)

05.04.2010

Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Юрій Зайцев візьме участь у Київському Форумі "Правники - суспільству" (15-17 квітня 2010 року, "Український дім", м. Київ, вул. Хрещатик, 2) провівши майстер-клас. Тематика майстер-класу стосуватиметься розвитку кар'єри в сфері Європейського права прав людини та спрямована на превенцію порушенню та захист прав людини.

Урядовий уповноважений ЄСПЛ Юрій Євгенович Зайцев традиційно підтримує заходи Ради, спрямовані на утвердження поваги до права через довіру до правників. Юрій Зайцев брав активну участь у Всеукраїнському тижні права 2008, провівши майстер-клас, взявши участь у Загальноукраїнському уроці з прав людини та складі журі Міжнародного правничого конкурсу ім. В. М. Корецького.

Під час Форуму молодих юристів України у травні 2009 року Юрій Зайцев провів майстер-клас, розповівши про власний досвід юридичної роботи на державній службі у сфері захисту прав людини. 

Форум «Правники–суспільству» - масштабна про-боно акція правової просвіти та юридичної освіти, уперше започаткована під час аналогічного Форуму Всеукраїнського тижня права 2008. Форум покликаний утвердити повагу до права через довіру до правників, соціальну спрямованість юридичної професії.

Під час Форуму відбудеться низка заходів, зокрема надання безкоштовної юридичної допомоги, проведення майстер-класів провідними юристами України, презентація провідних юридичних компаній, виставка-продаж юридичної літератури, юридичний телеміст «України – США», інші заходи. Під час Форуму правники матимуть змогу ще раз діяльно підтвердити гасло молодих юристів України – «Повага до права через довіру до правників».

Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для нового покоління молодих юристів України. Завданнями майстер-класу є підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права.

Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім опосередкованим внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що також відзначається як їхній внесок.

Проведення майстер-класу – це внесок у підвищення професіоналізму молодих юристів України, утвердження поваги до права через довіру до правників.

На світлині: Юрій Євгенович Зайцев 

Джерело: КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign