Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрФорум. Майстер-клас Ігоря Шевченко «Секрети життєвого успіху: власний досвід» на Київському Форумі «Правники – суспільству»

05.04.2010

Відомий юрист і громадський лідер Ігор Шевченко візьме участь у Форумі «Правники - суспільству» (15-17 квітня, Український дім), провівши майстер-клас під час Української академії права. Про згоду взяти участь у Форумі «Правники - суспільству» та зробити свій внесок Ігор Шевченко повідомив Голову Ради В’ ячеслава Бігуна.

Ігор Шевченко проведе майстер-клас з авторською презентацією на тему: «Секрети життєвого успіху: власний досвід», під час якого від розповість про систему своїх життєвих координат, в яких він досяг успіху, що дозволить досягти успіху кожному, зокрема правникові.

Як відзначають організатори майстер-класу з боку Ігоря Шевченко, він виріс на Борщагівці в простій київській сім’ї, але … отримав кращу освіту в КІМО, Йєлі та Гарварді, став одним з найвідоміших юристів країни, створивши найкращу юридичну фірму та найкращу громадську організацію юристів, став першим українцем-членом Форуму молодих лідерів світу в Давосі, був радником Прем’єр-міністра та Президента. В 36 років він пішов з бізнесу та обрав шлях служіння людям. Під час Форуму «Правники - суспільству» він поділиться секретами свого успіху з вами. Він став успішним сам – він зробить успішною Україну. Детальніше про І. Шевченко можна дізнатися на його персональному сайті www.shevchenko.ua

«Ігор Шевченко має надзвичайно багатий та цікавий досвіт професійної юридичної та громадської діяльності. Я матиму за велику честь персонально бути присутнім на його майстер-класі та дізнатися про секрети успіху», - зазначив менеджер Української академії права Ярослав Барков.

Нагадаємо, що під час Форуму «Правники - суспільству» погодилися провести майстер-класи такі відомі правники, як Микола Катеринчук, Андрій Донцов, Василь Кисіль, Володимир Кампо, Олег Рябоконь, Зорислава Ромовська, Ярослав Зейкан, Тетяна Монтяна, Тетяна Варфоломеєва, Орест Данилевич, Віктор Чевгуз та інші.

Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для нового покоління молодих юристів України. Завданнями майстер-класу є підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права. 

Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім опосередкованим внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що також відзначається як їхній внесок.

Проведення майстер-класу – це внесок у підвищення професіоналізму молодих юристів України, утвердження поваги до права через довіру до правників.

Додаток: Біографія Ігоря Шевченка

На світлині: Шевченко Ігор Анатолійович 

Джерело: КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign