Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПолітика. Донецький суд: Указ про Героя України С. Бандеру протиправний. Заголовки ЗМІ неточні?

03.04.2010

ЗМІ пишуть, що тиражується: «Донецький суд скасував указ Ющенка про присвоєння Бандері звання Героя». Проте, чи обгрунтовано цей висновок?

Рішення суду наразі почитати не вдалося. Одне російське ЗМІ пише: "Суд решил: указ президента Ющенко признать противоправным и подлежащим отмене", - говорится в решении Донецкого окружного административного суда, которое огласила председатель коллегии судей Каринэ Абдукадырова.

Отож, якщо так: Указ про присвоєння скасовано не було, є лише правова позиція про його неправомірність. По-друге, це рішення – першої інстанції, яке ще не вступило в законну силу.

Нагадаю, що 2 квітня 2010 року Донецький окружний адміністративний суд визнав неправомірним Указ колишнього Президента Віктора ЮЩЕНКА про присвоєння лідеру ОУН Степану Бандері звання Героя України.

За повідомленням УНІАН, головуюча в суді Каріне АБДУКАДИРОВА зачитала рішення суду, в якому зазначається, що указ В.ЮЩЕНКА про присвоєння С.Бандері звання Героя України був виданий з порушенням норм у зв`язку з тим, що С.Бандера ніколи не був громадянином України. Судове засідання тривало з 13.00 до 18.40.

Суд надав 10 днів на подання апеляції. У НУНС зазначили, що рішення суду щодо державної нагороди Бандері – «спроба допомогти В. Януковичу» виконати обіцянку Росії скасувати Указ; готується оскарження апеляції.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign