Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. Майстер-клас адвоката Ярослава Зейкана «Адвокат: навички професії. Поради успішного представництва (повноваження, процесуальні підходи, компенсація витрат на правову допомогу адвоката)»

30.03.2010

Відомий адвокат Ярослав Зейкан прийняв запрошення надати майстер-клас під час Київського Форуму «Правники — суспільству» 15-17 квітня 2010 року. Про своє рішення він повідомив Голову Ради.

 

Ярослав Павлович Зейкан (нар. 1941) після закінчення Львівського державного університету (1973) працював на виборних посадах міської Ради, юрисконсультом, арбітром та суддею Хустського районного суду. Практикуючий адвокат з 1994 року. Брав участь як захисник у резонансних справах, як-от справа по обвинуваченню Юлії Тимошенко та посадових осіб ЄЕСУ, справа про Скнилівську трагедію у Львові та деякі інші.

 

Ярослав Зейкан – відомий публіцист, автор численних публікацій, зокрема статей (з 1987) у журналах «Советское государство и право», «Право України», «Юридична газета», «Юридическая практика», «Закон і бізнес», Вісник Верховного Суду України, «Судова апеляція»; монографій, з-поміж яких основними є «Захист прав та інтересів в арбітражному суді», «Захист у господарській справі», «Захист у цивільній справі», «Захист у кримінальній справі», «Адвокат: навички професії», а також «Адвокат у кримінальному судочинстві. Незаконна діяльність адвокатів» (у співавторстві з Ю. П. Гармаєвим).

 

Тема майстер-класу адвоката Ярослава Зейкана «Адвокат: навички професії. Поради успішного представництва (повноваження, процесуальні підходи, компенсація витрат на правову допомогу адвоката)»

 

Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для нового покоління молодих юристів України. Завданнями майстер-класу є підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права.

 

Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім опосередкованим внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що також відзначається як їхній внесок.

 

Проведення майстер-класу – це внесок у підвищення професіоналізму молодих юристів України, утвердження поваги до права через довіру до правників.

 

Майстер-класи провідних юристів - це ініціатива Координаційної ради молодих юристів, що розвивається як проект "Українська академія права".

 

На світлині: Ярослав Зейкан

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign