Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрСпорт. Відкритий турнір з міні-футболу на Кубок КРМЮ України під час Форуму „Правники – суспільству” (реєстрація до 12.04.2010)

30.03.2010

15-17 квітня 2010 року під час Форуму «Правники – суспільству» відбудеться турнір з міні-футболу на Кубок Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Учасниками турніру можуть бути команди-представники обласних Координаційних Рад молодих юристів, гостей та учасників Форуму – зокрема Всеукраїнського VIP-турніру, юридичних фірм та організацій. Турнір проводитися за правилами FIFA та кубковою системою.

Мета турніру – сприяння гармонійному розвитку та здоровому способу життя молодих юристів України. Футбольний спортивний захід також сприятиме встановленню ділових і дружніх стосунків молодих юристів України. У програму заходу входить урочисте відкриття, змагання та церемонія нагородження.

Запрошуємо до участі у турнірі з міні-футболу. Заявки команд повинні бути подані не пізніше 12 квітня 2010 року, 24-00 на адреси krmjua@gmail.com та копією на Geki@bk.ru.

Запрошуємо добродійників матеріально підтримати турнір.

З питань участі та за детальною інформацією звертатися до члена Ради (Євгена Которобая: тел. 8093 7334788, 8066 7979776, Geki@bk.ru).

Додаток: Положення про проведення турніру з міні-футболу на кубок Координаційної ради молодих юристів України (за лінком krmjua.org/node/262)

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign