Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. Професор З. Ромовська візьме участь у Київському Форумі «Правники - суспільству»

01.04.2010

Професор Академії адвокатури України, автор Сімейного Кодексу України, громадський та державний діяч Зорислава Ромовська візьме участь у Київському Форумі «Правники - суспільству» та проведе майстер-клас під час Української академії права. Робоча тема майстер-класу: «Прогалини у цивільному та сімейному законодавстві».

Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для нового покоління молодих юристів України. Завданнями майстер-класу є підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права. Майстер-класи провідних юристів - це ініціатива Координаційної ради молодих юристів, що розвивається як проект "Українська академія права".  

Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім опосередкованим внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що також відзначається як їхній внесок. Проведення майстер-класу – це внесок у підвищення професіоналізму молодих юристів України, утвердження поваги до права через довіру до правників.  

Додатки:

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign