Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. Участь у Київському Форумі «Правники - суспільству» Президента Спілки адвокатів України Тетяна Варфоломеєва, майстер-клас

31.03.2010

Президент Спілки адвокатів України Тетяна Варфоломеєва візьме участь у Київському Форумі «Правники - суспільству» та проведе майстер-клас у межах ініціативи Ради, відомої як Українська академія права. Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі Голови Ради В’ячеслава Бігуна та Тетяни Варфоломеєвої.

Тетяна Вікторівна Варфоломеєва – відомий український адвокат, член-кореспондент Академії правових наук України (2002), доктор юридичних наук (1994), Заслужений юрист України (1995), ректор Академії адвокатури України та завідувач кафедри адвокатської майстерності, президент Спілки адвокатів України (з 2006) (Детальніше: біографія Тетяни Варфоломеєвої).

«Для нас велика честь участь в Українській академії права Тетяни Варфоломеєвої, яка має великий і цінний досвід у юридичній галузі. Варто зазначити, що Тетяна Варфоломеєва, як і Василь Кисіль та Зорислава Ромовська, є ученицею відомого цивіліста Г. К. Матвєєва, який навчав цілу низку нині відомих правників», - зазначив менеджер Української академії права Ярослав Барков. 

Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для нового покоління молодих юристів України. Завданнями майстер-класу є підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права.

Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім опосередкованим внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що також відзначається як їхній внесок.

Проведення майстер-класу – це внесок у підвищення професіоналізму молодих юристів України, утвердження поваги до права через довіру до правників.

Майстер-класи провідних юристів - це ініціатива Координаційної ради молодих юристів, що розвивається як проект "Українська академія права".

На світлині: Тетяна Варфоломеєва

Джерело: КРМЮ України

 

 

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign