Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. Суддя Конституційного Суду України Володимир Кампо проведе майстер-клас «Складові професії Судді Конституційного Суду України» під час Форуму «Правники - суспільству»

26.03.2010

Тема: майстер-клас / master-class / Форум "Правники - суспільству" / "Lawyers to Society"

Суддя Конституційного Суду Володимир Михайлович Кампо прийняв запрошення провести майстер-клас під час Форуму «Правники - суспільству» в межах ініціативи Ради, відомої як Українська академія права. Про це повідомив помічник Володимира Михайловича Кампо Юрій Момонт.

Робоча назва теми майстер-класу: «Складові професії Судді Конституційного Суду України».

Володимир Кампо є відомим спеціалістом у галузі конституційного, адміністративного, муніципального та підприємницького права. Автор понад 300 публікацій, у тому числі чотирьох монографій (у співавторстві та окремі розділи), більше 20 навчальних посібників і брошур. Брав участь у підготовці проектів Конституції України (1992-93 рр.) та близько 50 законопроектів. Указами Президента України від 22.06.2007 та 15.09.2008 року присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України» та нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня відповідно.

Володимир Кампо традиційно підтримує заходи Ради. У 2008 році він брав участь у Офіційному відкритті Всеукраїнського тижня права під час Форуму "Правники - суспільству".

Джерело: КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign